BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #120735 przez Dorciaition
WOW :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120736 przez vestusia
Dorcia, ja też bym nie wytrzymała do porodu. Zresztą jest tyle ciuszków dla określonej płci, że te uniwersalne nie zawsze są takie słodkie i fajne. Jak już będziemy wiedziały, co jest w brzuszku to i radość kupowania będzie większa, bo będziemy wiedziały, jakie ciuszki możemy kupić, a jakich zdecydowanie nie :) Moja kumpela z pracy jest w ciąży miesiąc przede mną, dokładnie o 5 tygodni. Ona też chodzi do tego samego lekarza, co ja i dowiedziała się o płci będąc w 16 tygodniu. Jak będę u gina, to będę w 15 tyg i 4 dniu, liczę, że dzidzia będzie na tyle duża i będzie chciała z nami współpracować, że nam pokaże co tam ma między nóżkami. Jak nie, to nie wiem jak wytrzymam kolejny miesiąc do następnej wizyty :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120739 przez vestusia
Madziaska, Ty to chudzielec naprawdę musisz być. Ja za parę tygodni będę ważyła 64 kg he, he :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120740 przez Dorciaition
Haha, damy radę :) A z tym kupowaniem to prawda. :) Chociaż obiecałam męzowi, że dużo nie będę kupować :cheer: Może być problem, bo jestem uzależniona od allegro :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120744 przez Dorciaition
vestusia napisał:

Madziaska, Ty to chudzielec naprawdę musisz być. Ja za parę tygodni będę ważyła 64 kg he, he :)


A ja już tyle ważę :( :silly:

A czytałyście to?? polki.pl/?page=rodzina_ciaza_rozwoj_artykul&cmn_id=10000831
Świetne jest :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120747 przez madziaska
Fajne, mozna wykorzystac w albumie fasoli... dzis przyszedl moj album, czekam na scrapki ;)
Ojjj dziewczyny bo Wy pewnie wysokie laski jestescie, a ja zaledwie 164 cm... ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120750 przez vestusia
E tam, ja jestem niska niestety. Mam 160 i już ważę 60 kg. Zawsze ważyłam dużo mniej, no ale czego nie robi się dla dzidziusia. Potem mam nadzieję, że nie braknie mi sił, by wrócić do formy :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120751 przez Dorciaition
Ja 170 cm. Na szczęscie jestem fanka wysokich butków, dlatego wydaję się jeszcze wyższa :)

Myślę, że przy dziecku to sie da zrzucić szybciutko :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120753 przez madziaska
ja zawsze mialam kompleksy z powodu mojej wagi... Wszedzie wąska, koscista, dobrze, ze chociaz biust dopisal ;) Tak sie czulam zapewnie przez to, ze wszyscy dawali mi duzo mniej lat niz mam, ale teraz zaczyna mi sie to podobac ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120755 przez Dorciaition
Madzia to super. Wiadomo jak nastolatka to chce dorosło wyglądać, ale teraz to tylko cieszyć sie z tego :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120756 przez iva 20
madziaska a ty ile masz wzrostu ze tyle wazysz??? :laugh: bo ja mam 170 i waze 55 kilo :) ja tez juz czekam i czekam zeby sie tylko dowiedziec co bede miec w tym brzuszku :) ale ja bede wiedziec w czerwcu na poczatku :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120757 przez Batmanik
64 to moja waga wyjsciowa poprzedniej ciazy;)
a z plcia ja niestety musze czekac:( ale tato bedzie mial niespodzianke na dzien taty:)
z igorkiem tez wiedzialam wczesnie i ladnie sie pokazal a teraz dzidzia ulozyla sie skosnie :side: i ani usg brzuszne ani usg dopochwowe nie bylo wstanie podgladnac;) wstydliwe cos;) ale za to jak raczkami machalo:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120760 przez madziaska
IVA 164 cm ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120768 przez iva 20
Madzia przytyjesz jeszcze zobaczysz moze duzo albo nie duzo ale tam zawsze cos w ciazy :) wiec nie bedziesz pozniej narzekac ze ci przeszkadza taka jaka jestes :D ja spewnoscia tez bo ja to lubialam cos robic zawsze a to bieganie plywanie silownia a teraz zostalo moje wielkie loze i wylegiwanie sie :) ale na szczescie nic nie przytylam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120784 przez iva 20
patrzcie z przodu wogole nie widac a z boku taki malutki jest i to jest po jedzeniu a jak jestem glodna to wogole tego brzuszka nie ma zrana hehe :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl