BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #120137 przez Batmanik
Luska a Twoj łobuz to ma sen - ja nie mam tak wesolo jak mial 6 tyg budzil sie 2 razy w nocy na jedzonko a teraz nawet nie licze ile razy sie budzi od 8 mies tylko jedna noc przespal do 6 rano i jedna do 4 a tak to mam pobudki:( ale jego usmiech to wynagradza juz teraz to sie przestawilam i jak pospie 4 godz to juz jestem wyspana dlatego tez pozno sie klade bo wtedy jak mnie w nocy obudzi to nie moge pozniej zasnac...
ja chodze na nfz i usg mam za free w ramach wizyty
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120203 przez iva 20
Witam dziewczyny :) ja juz oczywiscie nie spie bo musialam isc sniadanko zjesc bo glodna jak wilk :) Powiedzcie mi jak wy robicie sobie taki albumik fasolki bo ja nic nie rozumiem :) zamawiacie najpierw cos czy jak bo jak tak to u mnie bedzie ciezko bo raczej sie zgadzaja na przesylke zagranice ale nie do mojego panstwa :( Wstawac spiochy :lol: :silly:

Witaj Luska w naszym gronie :P
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120251 przez Batmanik
Witam!!!
ja juz wrocilam od tej ortodontki i powoli trzeba sie na wizyte szykowac
to zamow na mamy adres a mama niech Ci wysle...
ach u nas pogoda dzis super az sie lepiej zyje:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120274 przez Dorciaition
To fakt, pogoda trochę lepsza, ale gdzie to słoneczko?

Iva możesz sobie kupić w sklepie jakiś album, czy nawet zeszyt i wklejać fotki maluszka, wpisywać daty itp. itd.
A ozdabiać to czym tylko chcesz, kolorowymi papierami, sama możesz jakieś rysuneczki robić, kokardki, wstążeczki, co tylko się Tobie nawinie :)

A jak się czujecie dziewczynki?

Aa, ja wczoraj chciałam posłuchac dzidziolka przez ten detaktor tętna płodu. No i było bulgotanie, coś tam słyszałam, ale nie wiem czy to dzidzia B)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120278 przez Batmanik
ja dzis czuje sie oki zobaczymy jak bedzie dalej :unsure:
co do zdjec z usg moja mama dzis wyciagla zdjecie jak byla z siostra w ciazy 11 lat temu i jest wyblakle;) takze miejmy nadzieje ze teraz popier do usg jest o wiele lepszy i nam posluzy na dluzej;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120283 przez Dorciaition
U prywatnego gina mam papier jak zdjecie. A tak to trochę gorszej jakości, ale myślę, że da radę i przetrwa :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120292 przez Batmanik
ja chyba bede zapobiegawcza i jak juz D...wroci to na tamtej drukarce przerobie to na zdjecia bo tu nic nie moge zrobic ale mysle ze to wina laptopa ze nie drukuje nic choc oprogramowanie jest pobrane??? musze sie jakiegos komputerowca zapytac
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120294 przez vestusia
Witam Was Kochane w ten słoneczny dzień :)

U mnie pogoda jak najbardziej dopisuje, mam dzisiaj wiele do zrobienia, bo wczoraj nie zrobiłam nic :P Zaraz będę musiała się wyszykować, iść na miasto, zrobić drobne zakupy tylko oczywiście nie wiem, co na obiad. Mój chce grochówkę, ale jakoś nie bardzo mam na nią ochotę, na jakiekolwiek wzdymające rzeczy. Może macie jakiś pomysł na obiadek? Zaznaczam, że cały garnek ogórkowej niestety poszedł ;-) Sama zjadłam chyba z 8 porcji :P

Wczoraj stanęłam jak co dzień na wadze i zobaczyłam 1kg do przodu. Ech. Nie wiem czy się cieszyć czy nie, ale nie chcę być wielkim wielorybem :( Mój P. ciągle mi dokucza, że będę wielka, gruba, brzydka, że będę z ledwością się przemieszczała... grrrr.... :)

A kupujecie już takie większe rzeczy dla dzidziusia? Mam na myśli np. łóżeczko? przewijak? Znalazłam jedno łóżeczko w internecie, spodobało mi się, ale chyba jest za drogie, bo kosztuje 300 zł i się zastanawiam. Sama już nie wiem. No a poza tym to może za wcześnie na takie duże zakupy. Sama już nie wiem. A jak to u Was wygląda?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120305 przez Batmanik
ja z ciuszkami wczesnie szalalam a takie rzeczy typu przewijak kupowalam w 6 mies choc wozek kupilam w 3 mies ale moj powiedzial ze nie bedziemy mmieli takiego wozka wiec go sprzedalam i kupilismy tez w 6 mies
dobra ja uciekam
odezwe sie jak wroce
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120318 przez madziaska
Witam w ten sloneczny dzionek :)
Batmanik ja z okolic kamiennej gory, tj pomiedzy jelenia gora a walbrzychem ;)
Dorcia kiecki kupilam ostatnio trzy, tak jak wczesniej pisalam, ale dochodze do wniosku, ze na wesele kupie jeszcze jedna, co by bardziej elegencka byla;) a ztych trzech wybiore na poprawiny... Ale mysle, ze kupie tydzien przed bo nie wiem czy przez te 3,5 tyg. brzuszek mi jeszcze urosnie ;)
Vestusia ja narazie jeszcze nic nie kupilam dla malenstwa... mam ubranka od siostry po jej synku, polowa wogole nie uzywana, bo moja siostra tyle tego nakupowala, ze maly nie zdazyl ubrac ;) Zaczne kupowac, kiedy bede znala plec... Jesli chodzi o wieksze rzeczy, to narazie ogladam... Moj ostatnio mowil, ze trezba kupic juz wozek i lozeczko ;) Narazie odwiodlam go od tego pomyslu, wiec narazie zdaje mi relacje jak cos nowego wykukal ;) ja sie zastanawiam nad turystycznym lozeczkiem, teraz sa takie wypasione, z normalnym materacykiem, mozna zmieniac poziomy, jest przewijak itp.... i zawsze mozna je zabrac jak sie wyjezdza...
A na obiadek nastawilam juz zupke brokulowa... mysle nad drugim ;)
OOOO, a mi dzis stuknal 13 tydzien ;) no to chyba juz 4 miesiac??? A TY batamnik zaczynasz 16 ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120382 przez Dorciaition
Vestusia uderz Twojego ode mnie za takie gadanie, że będziesz brzydka i jak wieloryb :P
Kobieta w ciaży to najpiękniejszy widok :)

Jeśli chodzi o zakupy to ciuszków mam mnóstwo. Ewentualnie jeśli okaże się, że dziewczynka to coś dokupię. Łóżeczko, materac, pościel mam. Mam praktycznie wszystko. Ale na pewno nie wytrzymam i jeszcze pokupuję ;) Z takich większych został tylko wózek, ale jesteśmy zdecydowani jaki będzie więc szukać juz nie musimy.

Obiadek? Mam jeszcze ogórkową, ale sama nie wiem czy będę ją jadła. Trochę mam stracha po wczorajszej "przygodzie". Dla męża mam zapiekankę z ryżem i piersią z kurczaka. A sobie za chwile spróbuje coś wykombinowac jak pójde do sklepu.

Madzia Ty to masz zawsze pyszne obiadki. Ale ten Twój ukochany ma dobrze :)

No tak, pisałaś o kieckach, ale myślałam, że to taki letnie, nie weselne :)

u mnie na suwaczku 4 miesiąc skoczył w 13t3d.

Jutro Vestusi i mi wskoczy 14 tydzień, a na innych kalkulatorach 15. Wariuję ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120384 przez Dorciaition
O właśnie dziewczynki, a jak Wasza waga? Ja trochę sie martwię, bo zrzuciłam 3 kg. NAwet obrączki nie mogę nosić, bo spada mi. :huh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120394 przez Suari
Dorcia moja waga do przodu o 2,6 kg. Zawsze byłam szczupła i prawie w ogóle nie miałam brzucha, a teraz to się zmieniło :) brzuch z dnia na dzień większy, a moje cycki to już rozmiar większe :) a w sumie nie jem więcej niż przed ciążą, a słodycze to może ze dwa razy w tygodniu albo i rzadziej.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120413 przez madziaska
Ja na ostatniej wizycie czyli w piatek wazylam 49,8 kg, a przed coaza chyba jakos 49 kg... Staniki tez juz wymienilam na rozmiar wieksze ;) Piersi coraz mniej bol, to normalne???
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120435 przez Aleksandra
Mnie piersi też przestały boleć ale dowiedziałam się, że to normalne i nie mam co się nastawiać ze tak zostanie bo jeszcze je poczuję :dry:

Od początku ciąży przytyłam jakieś 6 kg ale widać to w brzuszku :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl