BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #121177 przez Aleksandra
Ja też mieszkam na wsi więc wózek musi być praktyczny lekki i najlepeij terenowy :silly:

Przywieżli nam płytki do łazienki więc dzisiaj śmigamy na zakupy (kleje itp) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121179 przez vestusia
Anaconda - tak to w pracy czasami bywa. Dlatego ja jestem cały czas zdania, że nie należy się ścierać i poświęcać własnego zdrowia (szczególnie w ciąży) na pracę. Bo jak przychodzi co do czego, to nikt medalu nie da za chodzenie do pracy w ciąży a jak będą chcieli, to zatrudnią i tak kogoś innego. Nie martw się na zapas. Tak, jak napisała dorcia - stanowisko widocznie jest ważne i musi tam ktoś pracować, a pracodawca najwidoczniej chce się zabezpieczyć, bo wie, że niedługo pójdziesz na zwolnienie.

A mnie się dziewczynki właśnie rozwiązał problem wózka.

www.swiatwozkow.pl/quinny-buzz-3-dreami-...ack-1szt-p-6646.html

Taki wózek ma moja koleżanka i będzie go sprzedawała na jesień i jestem pierwsza na liście do kupienia go :) Ma do niego wszystko, śpiworki, moskitiery, parasolki, do wersji spacerowej dwie wkładki, torbę i coś jeszcze, ale nie zapamiętałam. Widziałam go osobiście, podobał mi się no i jest bardzo lekki. He, he :) No to mam problem rozwiązany w tym momencie i cieszę się jak dziecko :)

Dorcia, ten wózek, którego link wkleiłaś też jest niezły i ma bardzo fajną gamę kolorów do wyboru. Ja oczywiście wybrałabym ten fioletowy z różowymi kwadracikami he, he :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121181 przez Aleksandra
Nie mogę wkleić linku, więc płytki są firmy Cersanit a kolekcja Carisma więc możecie sobie w necie obejrzeć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121183 przez luska
Docia ten wózeczek co dałaś linka fajniutki:) i lekki bo spacerówka nie cale 13 kg to mało.Ja na necie znalazłam white &black allegro.pl/nowosc-blackwhite-fotelik-prz...0zl-i1621302016.html szukałam go w sklepach , żeby w rzeczywistości luknac i jak na razie mi sie nie udało.W moim rodzinnym miescie jest mega sklep wszystko tam jest dla dzieci a z wózkami to można oczo plasu dostać ale właśnie wszyto raczej bardzo znanych firm i cenowo tez raczej więcej jak mnie chcą.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121190 przez luska
vestusia to ci się trafiło :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121196 przez vestusia
Tych wózków naprawdę jest tak dużo, że idzie zwariować. Dobrze, jeśli ktoś może doradzić, kto go miał i z praktyki może wiele powiedzieć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121205 przez Aleksandra
Luska fajne te wózeczki i świetne kolory nawet mi się spodobał czarno-biały i czarno-zielony i z czerwonym....i chyba to wszystkie m i sie spodobały :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121216 przez madziaska
Nie chcialam nikogo urazic jesli chodzi o lumpeksy... Nie jestem przekonana, bo u nas to takie z zeszlej epoki ;) Pewnie jakbym weszla do Waszych to moze zmienilabym zdanie ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121228 przez Aleksandra
Lumpeksy lumpekson nie równe to fakt :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121237 przez Batmanik
vestusia wozek z tej firmy ma moja kolezanka i chyba nawet ten bo napewno ma ten co sie obraca o 360 stopni i lekarka jak zobaczyla fotelik od tego wozka to mowila ze jest zly bo byl za gleboki dla takiego malenstwa...
a co o wielofunkcyjnych to patrzcie tez na szerokosc spacerowki- ja nie popatrzylam wlasnie na to a tak to wozek mam oki i tez mieszkam na wsi i to naprawde wiocha same drogi gruntowe:) wozek super sie spisuje
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121244 przez Dorciaition
No jakie cudne wózeczki :)A Tobie Vestusia to się pofarciło :laugh:

Madzia ee, co Ty :) Ja sama też nie lubię wchodzić :)

Luśka daj nam tu jakąś fotkę Twojego Bąbla :)

Do mnie właśnie dotarły tuniczki co sobie zamówiłam z allegro. Jedna ok, druga trochę mniej ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121255 przez Aleksandra
Dorcia a co z drugą jest nie tak? Pokaż co kupiłaś :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121263 przez Dorciaition
allegro.pl/mega-promocja-19-90-ciazowa-t...130-i1600121680.html Z tą :/ Bo u góry jest taka obcisła, a na dole w brzuszku, taka dziwna- szeroka. Może jak urośnie bedzie inaczej.

A druga ta allegro.pl/mega-promocja-19-90-tunika-ci...131-i1600121545.html

A teraz zastanawiam się nad tą moda.allegro.pl/super-tuniki-w-modne-kwi...342-i1617486435.html

Mąż mnie zabije. Ale przecież musze coś nosić ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121268 przez vestusia
Hmmm.... Batmanik to ciekawe, co piszesz. Zwrócę na to uwagę. Oglądam jej zdjęcia na nk.pl, gdzie ma małą w foteliku, bo ona rodziła w kwietniu zeszłego roku więc początkiem używała głównie fotelika i na zdjęciach wygląda to dobrze, nie odnoszę wrażenia, jakby był za głęboki. Ale fakt, że ja się też do końca na tym nie znam. W sumie i tak na początku u nas będzie w obrocie gondola, więc może nie będzie tak źle. Kumpela chwaliła sobie ten wózek od samego początku, nawet jak jeszcze nie byłam w ciąży, więc liczę na to, że nie wciska mi bubla :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121269 przez Aleksandra
Dorcia świetne są te tuniczki a brzuszek jeszcze ci przecież urośnie :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl