BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #121483 przez Dorciaition
No właśnie dziewczynki co słychać?
Pewnie wszystkie spacerują bo pogoda ładna :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121495 przez vestusia
He, he :) Ja się nasprzątałam jak dzika, za dużo dziś zrobiłam, kręgosłup mnie rozbolał. Musiałam odpocząć i jestem wypompowana :)

Reszta z Was pewnie faktycznie jest na jakimś spacerku. Zjadłabym coś dobrego, ale jeszcze nie wiem co :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121498 przez iva 20
u mnie jak najbardziej wporzadku pogoda sie poprawila wiec poszlam sobie pospacerowac :) mam super humorek bo moja siostra na wakacje przyjezdza i jestem taka zadowolona bo wkoncu kogos z rodziny bede miec przy sobie :) :lol: :lol: :lol: moja dzidzia sobie plywala albo koziolkowala bo czesciej ja czuje wszystko gdzies mnie rozwesela :) chyba dzidzia sie cieszy ze ciocia przyjedzie mama szczesliwa to dziecko tez ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121503 przez iva 20
to westusia odpocznij troszke i polez sobie :blink: napewno przejdzie teraz juz przyszedl do nas ten czas ze 2 trysemestr juz sie zaczal wiec kazda nabiera sil i humorki tez do przodu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121504 przez Dorciaition
No pewnie, że tak :) Mama happy to maluszek też :)

Vestusia Ty sie tu nam nie przepracowywuj :P


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121511 przez Dorciaition
Zobaczcie jaki cudny wierszyk wynalazłam

Jesteś już częścią mnie
choć nie ma jeszcze Cię
na świecie tym,
to już kontakt z sobą mamy,
mentalnie się wyczuwamy.

Jeszcze za wcześnie by czuć Twój ruch
choć już powoli mi rośnie brzuch,
jesteśmy razem połączeni
w miłości wspólnie zespoleni.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121514 przez Batmanik
heh malenstwo na wiesc ze ciocia przyjezdza koziolki fika:)
Igor juz przysypia ale jeszcze podpatruje co mamusie pisze;)
ja mialam ochote na frytki juz paredni wkoncu dzis zjadlam i czuje sie jak w 9 mies tak mi ciezko ale bede miala z glowy na jakis czas
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121522 przez Batmanik
nom trzeba miec talent do wierszy:) i to jeszcze do takich
ja w szkole wymyslilam raz wiersz i byl na 6:) ale odkad szkole skonczylam to juz nie mam glowy do nauki:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121533 przez iva 20
Wierszyk fajny :) Przesliczny :) z ta nauka to prawda im czlowiek starszy to mniej do glowy wchodzi :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121578 przez vestusia
Ech widzicie jak to jest, z chłopa pożytku nie mam, jego zdaniem ja i tak siedzę w domu i nic nie robię, więc sprzątać jak najbardziej (jego zdaniem) mogę (a nawet powinnam). No to się wzięłam, chociaż pod wieczór znowu kurze. Grrrr.... na ciemnych meblach to widać masakrycznie.

Dorcia, wierszyk super, natknęłam się go na forum z innego miesiąca, ale nie pamiętam którego :) Mam nadzieję, że nie ma zbytnich praw autorskich i będziemy go mogły wykorzystać gdzieś publicznie, jak tylko zajdzie taka potrzeba.

Batmanik, Tobie to fajnie, masz takiego małego szkraba. Chciałabym w końcu zobaczyć jak to jest :) Ale jeszcze tak dużo czasu przed nami :)

Iva, fajno że humorek dopisuje, pięknie za oknem, dzidzia w brzuszku rośnie i trzeba się radować. Za niedługi czas wszystkie będziemy odczuwać obecność dzidzi i pewnie buzia będzie nam się uśmiechała codziennie i mniej będzie tych gorszych dni :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121592 przez Dorciaition
Vestusia mój mi ciągle gada co mam zrobić, co posprzątać itp. Oszaleć można. Myśli, że nie musze odpoczywać.

Natknęłam się na ten wierszyk i kilka innych, gdy szukałam sobie jakieś ciekawostki do mojego albumu Fasolinki :)

Miłej nocki Dziewczynki

Ja już po kąpieli, jeszcze ząbki i idę się położyć.

Buziole :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121597 przez luska
hello
Ja swiezo po wizycie :laugh: w brzuszku już nie ma kosmity tylko śliczny niemowlaczek raczki buźka nóżki :blush: Ale najważniejsze , ze wszystko w porządku z dzidzia ja mam dużo pic bo trafie na ptologie :S Chudnę z dnia na dzień morfologia do d.... juz jest niedokrwistość , mocz do d......Dostałam jakieś suplementy ale w drodze powrotnej było mi tak niedobrze , ze już nigdzie w aptece nie stawaliśmy.
Ja tez dziś wzięłam się za sprzatanko ale mnie to wręcz pobudziło byłam zgon.Junior odsypiał spał mi dziś w dzień 5h, wiec trzeba było wykorzysta i jak najwięcej zrobić zostal mi dol kurze zetrzeć i prysznic w łazience na dole i finito w tym tygodniu :laugh:
a co do wozkow tez sie zgadzam najpierw musze obejrzec .Ten white&black tez mi nieźle wpadł w oko .Na fotach widać , ze jest dość porządny ale muszę najpierw obczaić w realu jak to jest
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121611 przez madziaska
Dziewczynki nie przepracowujcie sie ;) Moj mi nic nie pozwala robic, ciagle mu powtarzam, ze nie jestem chora... I tak zle i tak niedobrze ;) Iva tez juz chcialabym poczuc malenstwo :)
Luska ciesze sie, ze z Twoja dzidzia wszystko w porzadku :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121617 przez luska
Ze stycznia moj lutrek
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121621 przez luska
A to najbardziej aktualne.Docia mam nadzieje , ze o tego lobuza ci chodzilo ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl