BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121981 przez madziaska
Dorcia dotarly, czekam na jeszcze jedne i zaczynam ;) Dostalam tez wczoraj zamowione drewniane ozdobki, rowniez bardzo fajne :)
Dodaje tez do zup smietany gestej, jest wtedy mniej wodnista ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121982 przez vestusia
Ale imiona he, he :)

Kurczę, teraz robicie smaka na brokułową. Mnie od niej coś odrzuciło i nie myślę o jej robieniu. Ale jeszcze troszkę popiszecie i chyba się skuszę :)

Faceci to na obiad muszą mieć chyba coś konkretnego, bo zupa, to dla nich nie obiad. Przynajmniej dla mojego nie, ale nie marudzi jak jest np. sama zupa he, he :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121984 przez Batmanik
co do witamin lekarz przepisal mi pregne tym razem i jest tam kwas foliowy...
dokladnie teraz to jest calkiem inaczej szczegolnie ze wszedzie jest tyle tej chemii- kto by kiedys pomyslal ze dziecko moze urodzic sie z jednym zebem!!!- a babka w sklepie dzieciecym mi wlasnie mowila ze tak sie stalo- pomyslalam ile ciaza byla przenoszona;)
Dorcia wy ciekawe a co ja mam powiedziec:)
ale wy drukujecie te posty ja ledwo 1 napisze a juz ze 2-3 do czytania;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121985 przez Dorciaition
Zrób, zrób Vestusia bo zdrowa jest :silly:

Mojemy też sama zupa nie wystarczy na obiad. Zresztą mój to ewenement. Tak wymyśla, że szok. Ostatnio zrobiłam coś z pieczarkami, które zawsze lubił, a wtedy oznajmił mi, że już nie lubi :ohmy:
Gorzej niż kobieta w ciąży :silly: :silly:

Idę do sklepu po śmietankę :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121988 przez Batmanik
oj matko moja siostra uslyszala o jutrzejszym koncu swiata!!! a w moim stanie nie trudno o dola i az nie wiem co mialam Wam napisac- jakbym w leb dostala czyms...ale Wam linku nie przesle bo bedziecie tak jak ja oszolomione...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121989 przez vestusia
No dokładnie, jak wcześniej robiłam ogórkową (jest to moja ulubiona zupka) to mój Piotrek się oburzył i powiedział, że woda z ogórków to nie obiad. Tak mnie zirytował, że myślałam, że mu walnę.

A powiedzcie mi jeszcze jedno. Bo w sumie te łóżeczka są z szufladami lub bez. W pierwszym momencie pomyślałam, że wezmę to z szufladą, ale teraz tak sobie jednak myślę, że jej nie potrzebuję. mam sporo miejsca w mieszkaniu (mamy garderobę) więc pościel dla maluszka będę mogła bez problemu schować do innego pokoju. No a takie łóżeczko bez tej szuflady jest tańsze. Na allegro znalazłam łóżeczko z tą żyrafką za 199 zł, bez szuflady. Chyba się skuszę. Niech mi wypłata wpływa, bo za dużo kasy już wydałam a tyle fajnych rzeczy jest, że bym od razu wszystko kupiła :)

A ja spadam na ostry dyżur. Będę za godzinę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121990 przez Batmanik
co do lozeczka to te z szuflada mi sie osobiscie podobaja:) ale jak Wam jest to zbedne wiec po co przeplacac...lepiej za zaoszczedzona kase z tego lozeczka kupic cos dziecku:)
szkoda ze ja rok temu nie bylam taka madra:) mialabym wiecej w kieszeni i mniej zbednych rzeczy:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121996 przez Dorciaition
Dziewczyny jak dobrze, że jesteście :kiss: Moja zupka wyszła pyszna i gęsta :)Mąż pewnie skomentuje, że nie będzie jej jadł, bo ma kolor nie ciekawy. Ale co tam, mi smakuje :)

Vestusia widzę, że nasi M naprawdę sa podobni ;)

Batmanik końców świata już było kilka i pewnie jeszcze trochę ich będzie ;)

Jeśli chodzi o łóżeczka to ja koniecznie chciałam z szuflada, bo nie tylko pościel można tam włożyc, ale i pampersy czy inne rzeczy. Ale jeśli faktycznie masz dużo miejsca i nie potrzebne Tobie takie to po co przepłacać :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121997 przez Aleksandra
Ja tam nie wierzę w ten koniec świata. Pamiętam jak miał być w 2000 roku i byłam wtedy u mojej cioci śp. i mój głupi brat cioteczny chował się w domu i bunkorował a ja z ciocia pieliłyśmy i sadziłyśmy kwiatki na ogródku :lol:

Ja sie załapie na ostry dyżur na 17 :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122000 przez Aleksandra
Mam pytanie: macie jakis fajny i szybki przepis na karkóweczke z grilla? W niedzielę robimy grilla i przyjeżdżaja do nas moi rodzice a mój przepis jest już stary a chcę coś nowego :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122002 przez Batmanik
no doklanie ale tak jakos nie przyjemnie mi sie zobilo po przeczytaniu tego szczegolnie ze jakas przybita chodze od wczoraj:(
co do gotowania to ja umiem gotowac i nie za bardzo lubie zalezy komu:) ale za to moj D... dobrze gotuje;)
zawsze mojemu mowie bede miala swoja kuchnie to bede ci gotowac;)
wiec co do przepisow to mnie nie pytaj...
a ja mam lozeczko bez szuflady i ile pod nie sie rzeczy zmiesci;) ile pampersow tyle ze sa na widoku:)
ja nie wiem w poprzedniej ciazy juz szukalam a teraz jakos nie jedynie rozgladam sie za wozkiem a o reszcie nie mysle bo jak bedzie dziewczynka to wozek i ciuszki musze kupic a jak chlopczyk to nic :) a lozeczko stoi pod znakiem zapytania bo naprawde nie wiem co mam zrobic???
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122013 przez luska
hej kobietki ale macie tampo :blink: Ledwo was nadrobiłam a pewnie król i władca wstanie :P
Zgadzam się i popieram każde słowo Batmanki.A ta kumpela miał super pomysł chyba tez tak zrobię ze w ostatnim tygodniu ciąży zaliczę fryzjera i reszta .A poza tym tez zawsze na porodówkę trafiałam z pełnym makijażem ale ja mam jakaś dziwna twarz 3 dni mogę chodzić w makijażu i się nie zmyje nie rozmaże i wygląda gitt :laugh: A tez w I trymestrze obcinalam włosy farbowałam .Zresztą ja mam tak , ze w ciąży podwójnie swój wygląd dbam wiec jak widzę dwie krechy na teście to zaraz lecę do fryzjera i kosmetyczki ;)
Mlody wstał lece
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122019 przez Batmanik
ja mialam pomysl ze po wyjsciu ze szpitala nie chce przez 2 tyg zadnych odwiedzin i wlasnie w planach mialam fryzjera kosmetyczke ale juz na drugi dzien byli goscie... bo jak lezalam w szpitalu byla ladna pogoda i moj chcial zrobic ognisko jak wyjde i zaprosic znajomych ale pogoda splatala nam figla:( oczywiscie zapytal mnie czy sie nie obraze i jak cos to ich odmowi- ale mowie ze nic sie nie stalo i niech poswietuje sobie tatus bo jak w szpitalu bylam zachowal sie wzorowo tzn w domu nie mogl sobie miejsca znalesc i przezywal ale jak do mnie przyjechal to twardo sie trzymal:) i kazalam mu pokoj posprzatac wiec w szpitalu mowil ze nic nie bedzie sprzatal bo jest oki ale jak weszlam do pokoju po wyjsciu to szczeka mi opadla zastalam pokoj w lepszym stanie niz go opuscilam:)
a przed porodem tez zaliczylam fryzjera podcielam wlosy i zafarbowalam sobie...
u mnie zaraz burza bedzie:(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122029 przez luska
To się Batmanka facet postarał mój 4 dni mojego pobytu w szpitalu spędzi u moich rodziców.Wiec jak wróciłam to sypialnia była w takim stanie jak zostawiliśmy a reszta to mnie waliła :laugh: A teraz ciekawe w koncu na swoim.Ale moj to bałaganiaz wiec zaprosze maja mame , zeby dopilnowała wszystkiego :laugh:
Batmanka ja to cie podziwami bo jak rodzeństwo się urodzi to Igorek ile będzie miał 13 miesięcy??
Moj byl do 14 nieznośny.W sumie z chwila jak się przeprowadziliśmy i był sam to teraz mam aniołka bo wcześniej to tyran:)Ale i tak się boje jak on zareaguje na rodzeństwo :unsure: Dorwałam wczoraj jezyk dwulatka i studiuje jeszcze raz , żeby wyrazie co troszkę go 'naprostować :blink: I juz zaczęłam działać , ze teraz na gorze musi być cicho albo , jak cos robię to , ze nie mogę się niem zajac a , ze jest na tyle duży , ze moze sam juz isc do siebie do pokoiku i sprawdzić jak tam zabawki , żeby nie kojarzył ze wszystkie przywileje wek bo mama się tylko tobołkiem plączącym zajmuje i powiem wam , ze już mam pewne rezultaty :laugh:A u ciebie Batmanka jak w sumie Igorka to się jeszcze dużo nie da nauczyć tyle ze przyzwyczaić do pewnych rzeczy
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122030 przez Dorciaition
Aleksandra ja też niestety Tobie nie pomogę :(

Luśka zazdroszczę Tobie tego makijażu :)

Dzięki wam postanowiłam, że przed moim wyjazdem do Anglii pójdę do fryca, bo już nie moge patrzeć na moje odrosty ;)

Przed chwilą czas mi pochłonął albumik. Ale to frajda robić coś takiego :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl