BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #122034 przez luska
A jeżeli chodzi o łóżeczko to ja mam takie allegro.pl/lozeczko-radek-ii-kolyska-tea...rac-i1618429774.html i sobie chwale.I jak na moje szuflada zawsze sie do czegoś przyda :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122038 przez Suari
W takim tempie to nam niedługo stuknie setna strona :)

Narobiłyście smaka tymi gołąbkami, za brokułową nie przepadam, ale za kalafiorową to owszem i zawsze jak robię to miksuję kalafiora ze śmietanką, a część wrzucam i do tego z grzankami :) pychota :) aż sama sobie smaka zrobiłam ;)

A jeśli chodzi o karkówkę to zawsze wrzucam ją dzień przed do różnych przypraw i tak leży przez noc i na drugi dzień na grila i jest ok :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122041 przez luska
Kurcze ale mnie nakręcacie z tym albumem w sumie Olusiowi nie robiłam ale wszystkie wyniki usg mam z opisem i zdieciami.Chocian myślę ze jak juz się zmobilizuje to zrobię ale pierwszy rok życia z ważnymi wydarzeniami.
A jeszcze miałam napisać apropo facetów hehe.Uśmiałam się z tej utraty kontaktu wzrokowego :lol: Moj to jest taki mieszaniec.Typu siedzisz w domu nic nie robisz -weź się za cos ale dbaj o siebie :dry: Czyli łazi za mną i sprawdza czy nie jem byle czego.Czy zdrowo sie na pewno odżywiam czy woda w wannie nie za gorąca itd ale jak już by mi się przydała pomoc i wyręka to ciąża to nie choroba mogę robić :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122044 przez Batmanik
no w listopadzie igorek bedzie mial 14 mies- mysle ze jak bedzie 2gie dziecko to nie bedzie takim lobuzem..
ale Ci Luska fajnie ze juz na swoim- my to z moim sie wlasnie klocimy o mieszkanie bo moj nie chce ani wynajac ani kupic mieszkania a ja mieszkac z jego matka nie bede i przez to sa ciagle spiecia u nas:( i dlatego ja szukam sama aby wynajac:(
u nas juz po burzy...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122056 przez vestusia
Właśnie wróciłam z małego spacerku. Na dworze rozpogodziło się na dobre, ale taka pogoda nie jest dla mnie. Ja szukam kąta do zdechnięcia, z ledwością udało mi się znaleźć ławkę w cieniu. Masakra jak tam gorąco. No ale spacerek zaliczony, więc nie jest tak źle.

Batmanik, z facetami trzeba krótko i konkretnie. Nie rozmawiaj więcej o wynajmie, tzn. nie przekonuj go, Zrób tak, jak któraś z dziewczyn pisała wcześniej - po prostu znajdź odpowiednie mieszkanie a potem go do niego zaprowadź i poinformuj, że będziecie je wynajmować. Wtedy nie będzie miał wyboru, a jak go przystawisz do muru to może i zacznie inaczej gadać :) Faceci niestety tak mają, że trzeba z nimi konkretnie. A jak będzie miał podane na talerzu, to myślę, że chętnie to zje :P

Luska - tak czy inaczej Twój facet nie jest aż tak zły :) Przynajmniej dba o Ciebie, sprawdza czy dobrze się odżywiasz, czy to Ci nie zaszkodzi, czy tamto również itd. Podobnie do mojego nie należy do czyścioszków. Wcześniej jak przyjeżdżałam do niego na weekendy, to w ciągu zaledwie 4 dni zdążył tak nasyfić w domu, że myślałam, że go utłukę. Naczynia wychodziły z siebie, zaczynały zazwyczaj żyć :) Teraz jestem w domku na co dzień to sobie sama dbam, ale jak to będzie po porodzie... aż się boję pomyśleć :)

Dorcia, wklej jakieś fotki z tego albumu, zobaczymy jak prace posuwają się do przodu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122079 przez Dorciaition
A my już po obiadku. Jestem w szoku, bo mężusiowi zupka smakowała :) Ola ja jadłam z płatkami- bardzo dobra :)

Luska bardzo fajne łóżeczko. Też masz dobrze z mężem, że dba :)
Mój też dziś jakiś miły był :)

Vestusia na razie nie mam nowych stron. Poprawiałam trochę wcześniejsze. Nie podoba mi się za nic pierwsza strona, ale przeboleję :/


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #122086 przez Dorciaition
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122093 przez Batmanik
moj taki nie jest wlasnie a szkoda bo jak zadecyduje za niego to dopiero jest strasznie...ale on wie ze szukam wiec nie bedzie tym faktem zaskoczony- bedzie chcial mieszkac z nami to ok- a jak nie- to jego wybor. zreszta powiedzial zebym sobie szukala ale on nie wraca bo po co jak ma mieszkac bez nas....
vestusia przed porodem kup naczynia jednorazowe i zakaż mu ruszac tych normalnych biedna i zmeczona porodem nie bedziesz musiala przynajmniej zmywac sterty naczyn:)
dorcia super album:)
a u nas padalo rozpogodzilo sie i znow chyba rozpeta sie burza bo jest tak ciemno na dworze:(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122095 przez Dorciaition
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122124 przez vestusia
Dorcia, fajowski ten Twój albumik, ja nie mam takiej inwencji twórczej i nie nadaję się do takich wycinanek. Nie wiem, jak przeszłam przedszkole ;-) Swoją drogą naprawdę gratuluję pomysłów :)

Koszuleczki fajne, chyba też się na jakąś skuszę, ale swoją drogą zastanawiam się jak te koszulki wyglądają w rzeczywistości, bo na zdjęciach widać, że napisy są sztucznie komputerowe. Hmmm... sama nie wiem.

Batmanik, z tymi naczyniami jednorazowymi to jest dobra myśl, zapamiętam to he, he :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122129 przez Batmanik
ja to moze bym cos wyskrobala w takim pamietniku bo jak chce to potrafie ale mam slomiany zapal i podziwiwam Was za to dziewczyny....
a ja mam dosc wrocil moj ojciec z pracy a dopiero co mlodsza siostra wziela Igora a ten juz marudzil do mamy ze ona siedzi z Igorem a ja na komputerze bo jego monisia musi cos robic Boze az sie poplakalam nie dosc ze mam dzis dola to jeszcze ledwo wszedl i mnie wkurzyl :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122133 przez madziaska
batmanik nie denerwuj sie tak, wszystko sie ulozy i bedzie dobrze...po burzy zawsze wychodzi slonce :*
Dorcia albumik swietny, ja czekam na ostatnia przesylke i tez zaczynam dzialac ;) Lubie rysowac, wiec czesc pewnie bedzie "RYSOWANA" ;)
Wlasnie zjadlam talerz frytek ;) Juz nie pamietam ktora z WAS wczoraj jadla i takiego smaka mi narobila, ze nie wytrzymalam ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122136 przez Batmanik
madziaska ja jadlam wczoraj frytki bo tez tak za mna chodzily ale pojadlam i juz nie wiem kiedy bede mogla jeszcze spojrzec na frytki:) narazie mam dosc:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122139 przez madziaska
Ja chyba tez, zobaczymy na jak dlugo ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122147 przez Dorciaition
E tam, ja to w ogóle nie mam takich zdolności, dlatego album wygląda jak wygląda ;) Ale i tak jestem zadowolona, że dałam rade cokolwiek stworzyć ;)

Madziaska już nie mogę się Twojego doczekac. Na pewno będzie świetny skoro potrafisz rysować :)

Vestusia podejrzewam, że to takie naklejane jest. Nic specjalnego, ale na jakiś czas moze być :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl