BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #122148 przez Batmanik
ja pojadlam z takim smakiem te frytki a pozniej czulam sie jakby to byl juz9 mies:)
przyszedl ojciec przeprosic ale po co przepraszac wystarczy tak nie gadac glupio...ach ale to tez z gatunku faceta:)
a teraz lata sam do Igora jak glupi...
a moj D... napisal ze gotuje barszcz ukrainski teraz bo dopiero skonczyli prace a mi sie przypomniala jego dobra jajecznica i juz mam slinotok....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122149 przez Dorciaition
Batmanik nie denerwuj się. Szkoda czasu na stresy i nerwy.
Śmigaj robić jajecznice :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122150 przez madziaska
batmanik widzisz, zrozumial swoj blad... My to teraz takie wrazliwe na kazde slowo... ja np dzisiaj placze, normalnie rycze ja bobr przy reklamach gdzie sa male dzieci i brzuszki... poplakalam sie na "pierwszej milosci" - Maryska zaczelam rodzic ;) I wez tu czlowieku z taka wytrzymaj ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #122151 przez Batmanik
cos Ty musze w pon ogladnac powtorke a ona ponoc naprawde jest w ciazy i bedzie miala blizniki mowila mi znajoma ze jej kolezanka ktora bedzie miala blizniaki i musi jezdzic do lekarza do wroclawia i tam ponoc widziala marysie....
no a ja mam dzis taki wlasnie dzien placzu:(
a jajecznice jadlam ostatnio ale to nie to sama co mojego D....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122156 przez madziaska
tak tez myslalam, ze naprawde jest w ciazy, za naturalnie wyglada... Ale blizniaki.... w sumie brzuch ma naprawde spory ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122157 przez Batmanik
no ponoc bedzie miala blizniaki a ile w tym prawdy nie wiem... tak slyszalam ...
u mnie tz bylo prawdopodobienstwo blizniakow bo moja mama jest z blizniat ale jej siostrzyczka nie przezyla ponoc lekarz ja przygniotl podczas porodu wiec na ktoras z nas moze pasc:) i moja daleka kuzynka ze strony mamy wlasnie urodzila blizniaki:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122159 przez vestusia
A ja tam bym nawet chciała bliźniaki. Za jednym zamachem dwójka odchowana :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122168 przez madziaska
tez myslalam, ze moze bede miala blizniaki, moja mama jest z blizniakow i jej tata tez z blizniaczej ciazy ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122178 przez Dorciaition
Ojejku Madziaska ja też ciągle ryczę. A jak Majka zaczęła rodzić to na maksa.
Kochane ona w kwietniu rodziła bliźniaki- dwóch chłopców :)
No i przed chwilą oglądałam Trinny i Susannah. Te kobiety cieszyły się tak z metamorfozy, a ja za nie płakałam ze szczęścia ;)
I jeszcze przy Na Wspólnej rycze. Emilka urodziła synka, no i te baby jej się tak wtrącają tam :ohmy:
Hehem teraz wygląda jakbym maniaczką tv była ;)

Madzia to może następna ciąża to bliźniaki będą :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122181 przez luska
hej z wieczorka:)
Docia co ty pleciesz , ze zdolności nie masz album bomba tez bym taki chciała, ale ja mam jak Batmanka hehe słomiany zapał.Moze ojciec mi zrobi bo ma zaje....zdolności ale się z nim pokłóciłam w środę wiec nie wiem :dry: Tyle , ze ja bym zrobiłam pierwszy rok życia albo połączyła i ciąża:)
Dziewczyny ciekawa jestem czy za rok tez będziecie chciały w przyszłości bliźniaczą ciąże ;) .Mi sie od zawsze marzyła hehe a teraz sie ciesze , ze nie wyszło.Chociaż jak by było to co trzeba dać rade.
Batmanka głowa do góry.Ja mojemu dokładnie trułam o swoim rok .Były płacze groźby wprowadzi foch .W końcu mi postawił .Dom marzeń to nie jest, bo dobudowaliśmy swoja cześć do jego rodzinnego ale o dziwo cały czas gada , ze postawimy i tak osobno bo tym razem on chce a mi teraz ryba :laugh: Wiec napewno przekonasz swojego a jak nie to zrób tak jak piszesz , ze wynajmiesz i już a na pewno zatęskni i wróci.
Bluzałki fajne ale jak na moje z wymiarami za krótkie na brzucho
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122188 przez Dorciaition
Dzięku Luśka :kiss:

Dziewczęta czy myślałyście o tej poduszce może?
allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-i...3w1-i1615105332.html

Ja cały czas się zastanawiam. Moze lepiej by się spało? :unsure:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122206 przez Batmanik
uffff.... jestem bylam kapac Igora wracam a tu internet padl ale sie wkurzylam ale juz wszystko oki...
fajnie jest miec blizniaki ale ile roboty heh jdnego karmic zaraz drugiego a jak wysc na spacer szczegolnie w zime ile ubierania achh... ale jakbym miala to tez bym nie plakala:)
mojej mamy kolezanka ma blizniaki i mowi ze karmi jedno a drugie placze i placze a ona nie skapla sie ze ciagle karmi to sammo..:)
Igor juz spi dostal czopka to moze bedzie lepsza noc...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122268 przez anaconda_she
Hej dziewczynki,
Dawno nie pisalam, ale moj kochany wyjechal na kilka dni w delegacje a ja po pracy od razu do mamy jechalam :)a z nia to na spacerki, na pogaduchy i czasu na komputer nie bylo. Ale strasznie juz sie stesknilam za tym moim marudnikiem. Na szczescie juz jedzie i za godzinke bedzie, wybieram sie odebrac go z dworca. Chyba go zacaluje na amen ;)
W kazdym razie jestem na biezaco bo czytalam w pracy w wolnej chwili. Trzymajcie sie cieplutko i milej nocki.Od jutra zabieram sie za moj album fasolkowy bo doszly scrapki :)
Buzka
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122429 przez vestusia
Witam Was Kochane Ciężaróweczki :)

Czyżbyście wszystkie jeszcze spały? :)

U mnie coś pogoda znowu się chmurzy, wczoraj wieczorem przyszła okropna burza. Nie lubię burzy....

Dzisiaj mamy z moim Piotrkiem dużo pracy w mieszkaniu, musimy posprzątać mały pokój, bo zrobiła się z niego niezła graciarnia. Za mało miejsca w mieszkaniu się robi i trzeba niektóre rzeczy z garderoby wynieść do piwnicy. Ale najpierw trzeba naprawić porządnie drzwi z piwnicy, bo ostatnio nam się do niej ktoś włamał.

Dorcia, też zastanawiałam się nad tą poduszką, fasolką. Z jednej strony mi się podoba, u jednej koleżanki ją widziałam na zdjęciach, zdaje się, że jest jej przydatna. Ale z kolei inne koleżanki twierdzą, że ich nie miały i jakoś przeżyły i nie czuły się gorzej z tego powodu. Sama nie wiem i mam dylemat.

Anaconda pewnie zacałowała na amen swojego faceta he, he :)

Nic tu nie piszecie :)

Miłego dzionka Wam życzę, a ja zmykam się ogarnąć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122475 przez Dorciaition
Hello! :)

No właśnie, co tu taka cisza? Iva Ty zawsze rozpoczynałaś dzień :)

Anaconda ukochany wycałowany?? Pewnie cały weekend nie dasz mu spokoju :silly: No i dobrze :)

Vestusia Ty nam się nie przemęczaj tam. Niech Twój porobi to co najgorsze. :cheer:

My też mieliśmy włamanie do piwnicy, a teraz mamy 2 szt drzwi, kratę, jakąs płytę- nikt nie jest w stanie się włamać. Tak przynajmniej mój M twierdzi ;)

A co do poduszki to pytałam dziewczyny ze staraczek, własnie taką zakupiła i sprawdza :)

A ja dziś znowu sama w domu, bo mój w pracy :/ Nie wiem co mam robić...
Przed chwilą poprzytulałam się trochę z kibelkiem. B) Otworzyłam tylko zmywarkę i poszło :huh:

Miłego dnia kochane :kiss:

Tylko kurcze gdzie to słoneczko. U mnie brzydko, pochmurno :(


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl