BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #122556 przez vestusia
Batmanik, wiadomo, że musisz znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Was obojga (i dzieci). Ty znasz swojego faceta, możesz spróbować znaleźć jakiś sposób, aby go przekonać. Albo dobrocią, jak pisze Luska, albo po prostu stawiając go pod murem. Ciężko nam przewidzieć co na niego zadziała, ale Ty na pewno znajdziesz jakiś złoty środek. Staraj się w tym wszystkim myśleć o sobie, Igorku i dzidzi w brzuszku, bo to wszystko musi być też z myślą o nich. Nie jest łatwo podejmować niektóre decyzje, ale czasami trzeba. Skoro wiesz, że nie wytrzymasz więcej z teściową, to musisz podjąć odpowiednie kroki, by to zmienić. Pozostawiając wszystko tak, jak jest na pewno niczego nie zmieni, samo nie zawsze wszystko się rozwiązuje. Mam nadzieję, że ten Twój facet w końcu dorośnie i zacznie się zachowywać jak przystało na ojca :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122561 przez Dorciaition
Vestusia mi też wolno lecą. Tym bardziej, że sama w domu siedzę całymi dniami :/ Na szczeście nie długo wyjeżdzam.

A święta zawsze spędzamy u rodziców i teściów. A może tym razem będą u nas i chrzciny zrobimy. No zobaczymy. Najgorsze, że teściowa 25.12 ma urodziny :S

O Luśka weselicho?? Z jednej strony fajnie :) A z drugiej pewnie ciężko z 2 maluchów. Ale pewnie będzie dużo cioć to się trochę pozajmują a Ty potańcujesz :side:


Oo, dzisiaj wieczorem kabarety w tv- uwielbiam :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122563 przez Dorciaition
Dziewczynki zrobiłam taką tabeleczkę z nami ;)
Prosze dajcie znać to uzupełnię dane albo je pozmieniam :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122565 przez vestusia
Fajna tabelka, też podobną widziałam na forum z innego miesiąca. Ja mam na imię Ania. A imię Zuzia albo Antek. Chyba że poczekasz z wpisaniem do tabelki aż będzie wiadomo, co siedzi w brzuszku :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122569 przez Batmanik
łzy na niego moje juz nie dzialaj albo udaje ze nie dzialaja :)ma je chyba za czesto:)
dla mnie kazde rozwiazanie jest dobre byle nie z jego matka bo mi to naprawde obojetne gdzie nawet na drugim koncu polski...
ach dobra uciekam bede za jakies 2 godz...
moj termin sie zgadza zobaczymy jak natura pokaze;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122570 przez Dorciaition
Poczekam lepiej co? :)

Jak bym zaczeła "moje" imiona wpisywać to miejsca by nie wystarczyło ;)

Ale się namęczyłam z tą tabelką. :) Długo juz ją miałam, ale nie wiedziałam jak ją wkleić tutaj. Ale dziś to wykombinowałam :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122595 przez madziaska
Dorcia tabelka super ;)
Vestusia malenstwo cudne, to 3D???
batmanik trzymam kciuki za dobrze podjete decyzje ;)
A ja sie tak najadlam obiadu, ze mam zwdecia, brzuch wielki i nie moge sie ruszac ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122614 przez vestusia
Hallo Dziewczynki :)

Jakąś chwilę mnie nie było. Madziaska, tak to 3D, mam nadzieję, że następnym razem dostanę filmik.

Wiecie cio? Mamy nowego członka rodziny. Pojechaliśmy z Piotrkiem do jego kolegi, potrzebował od niego jakiś przedłużacz i on ma suczkę z młodymi psiakami. Jak je zobaczyłam, zwłaszcza jednego, to aż mnie serce ścisnęło, bo taki podobny do mojego pierwszego pieska. Taki sentyment, że oboje nie mogliśmy się powstrzymać. I mamy małą suczkę w domku :) Ma 6 tygodni, na razie leży sobie koło mnie i piszczy, ale tak pewnie będzie przez 2-3 dni. Nio ale jest przekochana. W wolniejszej chwili wkleję tu jakieś jej zdjęcie :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122615 przez vestusia
Zapomniałam dodać Madziaska, że pewnie za niecałe 2 godziny i tak będziesz już głodna i nie odczujesz zjedzonego obiadu :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122640 przez Dorciaition
Vestusia ale cudnie, że masz pieska. Tak, pewnie trochę popiszczy, ale jeszcze kilka dni i Was pokocha. :) Imię już masz dla psinki?

Ja bym coś zjadła, ale nie wiem co :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122686 przez Dorciaition
Vestusia mamy dzisiaj 100 dni ciaży!!!

„długość ciąży” od miesiączki
100 dni
14 tygodni i 2 dni
3 miesięcy, 2 tygodni i 2 dni
2 trymestr
trymestr drugi trymestr trzeci
15.05.2011 17.08.2011


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122689 przez Batmanik
jestem - Igor spi i oby pospal z kazdym dniem mam nadzieje ze przespi noc...
Luska on po tacie ma tak szybko zeby bo moj D... juz mial zeby jak mial 5 mies...
Dorcia jakie Ty skrupulatne obliczenia robisz:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122709 przez Dorciaition
Kochana to nie ja sama, no co Ty. Ja to z liczeniem mam problemy ;)

dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=30&d...ac=2&rok=2011&bg=000

Miłej nocki dziewczynki. Oby cała przespana była :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #122711 przez iva 20
Czesc dziewczyny ale sporo do was nie pisalam a wy tu tyle juz napisalyscie :) ja niestety od wczoraj mam tak samo jak batmanik wiec nie jestes sama tez we wlasne urodziny potrafia cie porzadnie wkuuu.... plakalam caly wieczor i na nastepny dzien czyli dzisiaj tez humor do duuu.... z kazdym dniem mysle ze moj chlopak mnie nie rozumie wogole jak by sie z choinki urwal woli inne rzeczy niz spedzanie ze mna czasu :( nie wiem czy jestem jakas inna czy co :ohmy: ojjj ale dnie ogly by wogole nie istniec ale to zawsze pod gore nawet bliskiej kolezanki nie ma zeby sobie porozmawiac ....ehhhh
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122755 przez Batmanik
Witam!!!
Iva nie łam sie( tylko ze to prosto powiedzic tylko a trudniej zrobic) wiesz chyba bedziemy dopiero szczesliwe w naszych zwiazkach jak przymkniemy oko na naszych facetow bo to tylko ludzki podgatunek:) ale na niektore rzeczy nie mozna byc obojetnym...
moj to jest taki ze wszytskie uczucia chowa w sobie i to mnie najbardziej wkurza :angry:
ach z nimi ja mojego wyle na przeszczep mozgu na kobiecy wtedy bedzie z nim latwiej:)
Iva wiem jakie to przykre bo mialas urodziny:(
ale ja jestem w Polsce i tez sama bo moje dobre kolezanki albo sa za granica albo studiuja i tez jestem tu sama jedynie mam D...oczywiscie jak jest w Polsce:(
glowa do gory wkoncu bedzie lepszy dzien!!!
milej niedzieli!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl