BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #122533 przez vestusia
Kurczę, zrobiłam zdjęcie zdjęciu ale chyba mało wyraźne. Zaraz może wybiorę najlepsze i wkleję.

Chyba masz rację Dorcia, że do końca życia będziemy się martwić, po prostu na razie jest to dla mnie niewyobrażalne, bo jeszcze tego nie czuję.

Z tą płcią to nie można nawet gdybać, musimy cierpliwie czekać i wtedy się dowiemy. Może jak masz w rodzinie parki to i teraz będzie u Was córeczka :)

Ja sobie ostatnio wyobrażam święta Bożego Narodzenia. Nie wierzę, że urodzę w terminie, daję sobie co najmniej 10 dni po terminie :) I wtedy taka malutka dzidziunia będzie na święta. Moja szwagierka będzie z brzdącami - jeden 4 lata, drugi 7 miesięcy, nasza ok. 1 m-ca. No i Sylwester też w domu trzeba będzie spędzać. Ale mi to nic a nic nie przeszkadza. Już nie mogę się doczekać dzidziulki, ja tak kocham dzieciaczki, że rozczulam się na samą myśl o dzidzi, że to wszystko jest realne, że dzidzia rośnie mi w brzuszku :)

Dobrze Dorcia, że się rozpisujesz, przynajmniej jest co czytać :) Nasze forum widzę dość pokaźne, dużo wpisów i przynajmniej dużo się dzieje u każdej z nas :)

Jej frytki. Niech mój Piotrek wraca z pracy i jedziemy do Wro. Bo umrę tu z głodu heheh a lodówka prawie pusta (wszystko zjadłam) :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122535 przez vestusia
Oki. Wklejam foto, mam nadzieję, że w miarę wyraźne (lepszego zrobić się nie dało). To moja F asolinka w 11 tygodniu ciąży :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122538 przez Batmanik
Witam!!!
ale dzis drukujecie ja Was tylko podczytuje bo mam dzis mega dola wczoraj przed snem poplakalam sobie ale widocznie nnie pomoglo i dzis zbiera mi sie do placzu:( ach te hormony- co prawde to prawda bedziemy sie i po porodzie martwic - heh Igorek po porodzie wylysial na czubku heh ja nawet lekarza oto pytalam dlaczego tak jest :) lekarka zaczela sie tylko smiac:)
ach dziewczyny dzis Was bede podczytywac i moze mi sie polepszy zeby cos odpisac bo nawet nie mam nastroju:(
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122540 przez vestusia
Batmanik! Musisz się więcej uśmiechać. Co się stało, że ogarnął Cię taki podły nastrój? Lepiej jak wyrzucisz to z siebie, bo jak będziesz to dusić w sobie to będzie tylko gorzej. Wiem, że jednego dnia jest lepiej, drugiego gorzej, ale mimo wszystko trzeba się jak najwięcej uśmiechać. Dzidzia w brzuszku odczuwa Twój nastrój i też będzie smutna. Głowa do góry, musi być dobrze :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #122541 przez Dorciaition
Vestusia widać dobrze dzidzkę. CUDAŚNA! :lol: :lol: :lol:

O tak, święta w tym roku będą wyjątkowe! :) :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122542 przez Batmanik
wiem, wiem ze dzidzia odczuwa a ja najlepiej polozylabym sie i przeplakala caly dzien:(
dzis przypadkowo na zakupach znalazlam ogloszenie o wynajem mieszkania ale w rodzinnej mojej miejscowosci a nie w mojego D...ale jednak zadz i umowilam sie na obejrzenie w pon ale moj napisla ze jak nie masz gdzie mieszkac to sobie wynajmuj i napisal ze kolega z jego wioski moze mi wynajac czesc domu ze tak napisze bo nie wiem jak tam jest ale napisalam do tego kolegi i jego tesciowa tam z nimi mieszka i dupa ale i tak tam za bardzo nie chcialam bo wspolne podworko tyle ze do domu jest osobne wejscie ...i jak nikt mnie nie uprzedzi to wynajme to 2 pokojowe bo co mam zrobic u nas ciezko gdziekolwiek wynajac mieszkanie tyle ze moj napewno nie pojdzie mieszkac tu - na wiosce predzej by sie zgodzil... ach i jestem w kropce i mam wszystkiego dosc bo tak ciagle pod gorke w tym zyciu:( ach naprawde mam dylemat taki ze cho cho
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122543 przez Batmanik
wlasnie co najwazniejsze Vestusia DZIDZIA PRZECUDNA!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122544 przez vestusia
Dziękuję :)

Zdjęcie jest malutkie, na monitorze to wyglądało naprawdę fajnie. No ale dobre i to :) Ciekawe jak teraz dzidzia będzie wyglądać :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122545 przez Dorciaition
Widać bardzo fajnie :)

Kochana, juz nie długo zobaczymy nasz maluszki :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122546 przez Batmanik
co do swiat to u nas juz w tym roku byly wyjatkowe juz byl Igorek i siostrzeniec ktory mial rok:) a teraz bedzie jeszcze weselej:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122547 przez vestusia
Ech Batmanik, faktycznie masz z tym swoim facetem wiele zmartwień. Nie rozumiem tego, że on naprawdę nie chce się usamodzielnić? Macie już jedno dziecko, drugie w drodze... przecież lepiej być na swoim. No i zastanawia mnie czy tylko tak mówi, że nie pójdzie z Tobą mieszkać, czy jakby przyszło co do czego to może by jednak poszedł? Może tak się tylko odgraża z nadzieją, że Ty tego nie zrobisz? Bo jeśli mieszka na wiosce, to wiesz, może presja otoczenia będzie silniejsza i zostanie "zmuszony" do tego, aby być z Wami, bo jego miejsce jest przy kobiecie i dzieciach? Sama nie wiem. Przecież nie można mieszkać całe życie z rodzicami (obojętnie czyimi). Masz rzeczywiście ciężki orzech do zgryzienia... ;/
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122549 przez vestusia
Ja nie wiem jak my się w święta pomieścimy u teściów, oni mają bardzo małe mieszkanie. Może w razie czego zaproponujemy, aby święta zrobić u nas. Już w minione święta był spory tłum, a zapowiada się, że w tym roku będzie o 3 dzieci więcej - bo jeszcze prawdopodobnie będzie syn Piotrka z nami. Masakra, miejsca nie starczy :) Będzie niezłe domowe przedszkole ;D

Dorcia, ja chyba zwariuję do następnego poniedziałku. He, he :) Te tygodnie tak mi się dłużą...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122551 przez Batmanik
no dokladnie sama nie wiem co on tam mysli
wiesz jedno jest pewne on ma tam znajomych zawsze gdzies pojdzie cos porobi kolo domu a w mieszkaniu co bedzie robil?? ale to go nie usprawiedliwia oczywiscie bo to nie jest rozwiazanie na cale zycie oczywiscie :( nie wiem nie ma pojecia i nawet same myslenie o tym mnie dobija
ten wynajem nie jest pewien bo moze ktos mnie uprzedzi ale musze przemyslec co i jak teraz a nie poogladnieciu mieszkania i dopiero powiem babce ze bee myslec...
on chce dom stawiac ale wiecie to troche trwa a ja nawet dnia nie bede mieszkac z jego matka pomieszkalam 6 mies i mam tego po dziurki w nosie:( a u rodzicow tez nie ma jakotakich wrunkow zeby tu sie sprowadzic jeszcze z 2ka dzieci:(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122553 przez luska
hej ciężarówki :laugh:
Widze , ze większość leniuchuje.Ja dziś tez o 9 już miałam obiad śniadanie i czyściutko.Teraz mam laby chciałam posiedzieć na necie ale jak na złość net siadł :angry:
Co do poduszki to ja mam taka jak ta motherhood tyle , ze innej firmy.W ciąży nie testowałam tylko po cc małego na niej karmiłam.Teraz jeszcze dobrze mi sie śpi ale nie wiem kiedy zleci i znowu będę mojego budzić , żeby mnie przetransportował z jednego boku na drugi ;)
Powiem wam , ze co do tych przesądów to nie ma co mieć zaufania :) Z córa wyglądałam super wszyscy mówił , ze będzie chłopak bo świetnie wygadam.Z Oluskiem to niby , ze na chłopka bo tez dobrze wyglądam.Teraz prognozy , ze dziewczynko by wyglądam marnie.A ja sie pytam gdzie tu logika :unsure:
Vestusia fasolka śliczna :woohoo:
Batmanka a może dobrocią jakoś tego swojego namów na ta zmianę mieszkania :unsure: Nie złością i szantażem tylko spokojna rozmowa(w której się oczywiście rozkleisz :blink: )że chciała byś z nim stworzyć prawdziwy dom dla dzieci , gdzie będziecie sami be jego matki itd Mam nadziej , ze w końcu się ci ułoży kochana i będzie więcej uśmiechu na twojej twarzy :) A swoja droga to Igorkowi idą szybko zęby mój dostał pierwszego jak miał 9 miesięcy do 13 miesiąca dorobił sie 8.Teraz miał przerwę i od 2 maja wyszły mu 3 czwórki i tu nam troszkę gorączkował
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #122555 przez luska
Kurcze nie nadazam za wami ;)
U nas w święta zawsze pełna hata.U tarciowy ful miejsca wiec tylko ciesze sie jak sie okazuje , ze nas przybędzie u moich rodziców trochę gorzej ale tez nie jest zle.W te swieta co prawda mamy rebus bo moja siocha slubuje 25 grudnia strasznie bym chciał dać rade i być na tym weselu tym bardziej , ze jest matka chrzestna mojego Oluska.Ale ktow ie jak to bedzie teraz bardzo chce a w grudniu moim marzeniem pewnie bedzie nocka bez pobudek :blink:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl