BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #121270 przez vestusia
Dorcia, ta pierwsza tuniczka jest bardzo ładna. Zastanawiam się czy jako rozmiar uniwersalny będzie na mnie dobra, bo jestem dość niska. Jak sądzisz? Widzę teraz cena za 19,90 zł więc by się opłacało.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121271 przez vestusia
A teraz na zdjęciach tej kumpeli widzę, że fotelik do tego wózka ma z firmy maxi cosi i tak się zastanawiam czy to tylko pokrowiec czy cały fotelik. Nie znam się na tym więc będę musiała ją dopytać :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121272 przez Batmanik
ja tez sie nie znam kompltnie na tym i nigdy do glowy nie przyszloby mi ze cos stworzone z mysla o dziecku moze miec jakies wady ogolnie wozek jest super i to ze sie obraca jest bardzo praktyczne...wiesz ja Ci tylko powiedzialam to co wiem no i nie mam pewnosci czy ja mialam super fotelik bo u lekarza z nim nie bylam na to wyglada ze trzebabylo ze wszytskim latac czy jest oki ...a te pajace(lekarze) to im potrafia metki w bodach przeszkadzac;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121274 przez Batmanik
no wlasnie az dziwne ze pasuje fotelik do tego stelaza??? nie mam pojecia w tym temacie ja kupilam wszytsko razem...nad niczym sie nie zastanawiajac B)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121276 przez iva 20
ojj ale juz sie napisalyscie jak mnie tu nie bylo hehe :D ja powiem tak ze u mnie gdzie mieszkam w szwecji jest super loppis czyli z ciuchami uzywanymi sa takie super ciuszki prosto zesklepow lub uzywane wogole nie zniszczone jak nowiutkie tam pewnie za niedlugo pojde pochodzic jak juz bede wiedziala co bede miec :D a przede wszystkim sie ciesze ze te ciuszki sa za grosze porownojac ceny w normalnych sklepach to jest masakra jakas a ten wozek blac and wihite poprostu super chyba bedzie u mnie na pierwszym miejscu :) poprostu jakas bomba i jakie ladne kolorki moja dzidzia sie chyba bedzie w takim wozic musze pokazac mojemu chlopakowi od razu go bedzie chcial :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121279 przez Batmanik
ach dzwonilam o 4D i pojde jednak do swojego gin bo tam gdzie bylam z igorkiem to juz 200zl plus paliwo a 50zl w jedna str i czy bedzie ladne ujecie czy nie zaplacic trzeba:( to moj gin bierze 250 zl ale jak bedzie ladne ujecie to zrobi a jak nie to przy kolejnej wizycie...tylko jest problem wizyte mam na 17 czerwca a mojego w tym czasie nie bedzie dopiero zjedzie po 25-tym i musze zadz do gin ze 17 wpadne po L4 a po 25tym umowic sie na 4D tylko znajac moje szczescie gin bedzie mial urlop;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121281 przez Dorciaition
Ja tam myślę, że o każdym wózku jak i innej rzeczy jest wiele zdań. Jednym pasują i są wygodne, a innym nie. :)

Vestusia na pewno będzie Tobie dobra. A ciut dłuższa może przecież być. Mi sięga za tyłek, nic dalej ;) Właśnie niska cena, dlatego się skusiłam na dwie od razu, za jedną przesyłką.
Tylko ja to mam problem z cyckami ;) bo niestety są spore.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121283 przez vestusia
Ja się dziewczynki zabieram za sprzątanie. Poodkurzam, pościeram kurze i poprasuję obrusy. Ech dużo tego, nie chce mi się niesamowicie, ale jak trzeba, to trzeba :) Wpadnę później, buziole
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121289 przez Batmanik
no fajny ten wozek black and white ale ta spacerowka ma te boki w oparciu moje sa tak ulozone ze malemu jest ciasno dlatego ZWROCCIE NA TO UWAGE PRZY KUPNIE WOZKA
ja mam wozek i jak sie okaze ze to chlopiec to zostanie ten a jak dziewczynka to juz mam upatrzone dwa tylko czy moj sie zgodzi zeby kupic nowy wozek jak tamten byl uzywany zaledwie pare mies bo z poczatku to wiecej autem sie jezdzilo a pozniej na sankach Igorek smigal:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121291 przez Suari
Tuniki ładne :) też ostatnio rozglądałam się za jakimiś ubraniami, wprawdzie mieszczę się we wszystkie rzeczy, ale koszulki to na brzuszku już obcisłe.

A właśnie pochłonęłam pieczonego łososia z suróweczką, muszę przyznać, że palce lizać :) chociaż zrobiłam raczej wersję "light" :blink:

Wózki też tak nieśmiało oglądam i jest kilka fajnych, ale najlepiej obejrzeć je w rzeczywistości,o tak jak mówi Batmanik, niektóre wydają się wąskie.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121297 przez Dorciaition
Dokładnie Suari. Lepiej nie widząc wcześniej w rzeczywistości nie kupować.
Ja "mój" już obcykałam ze wszystkich stron. Nawet klientka w sklepie była, która miała taki sam i ja wypytałam ;)

Oo, uwielbiam łososia :cheer:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121298 przez Batmanik
dokładnie ja szukam na necie a pozniej patrze gdzie moge go kupic i tam zagladam jak to jest w praktyce ale kupujac moj wozek nie wiem o czym myslalam :side: ale napewno patrzylam zeby gondola byla duza bo wiem jak kumpela urodzila chlopca 4,5 kg 60 dl to miala taka mala gondole ze to dziecko choc kilkutygodniowe wydawalo sie wielkie...
a co do pracy na moje miejsce zatrudnili juz w tamtym roku chlopaka i jak wczesniej na ciezkim dziale jakim jest moj byly 2 kobitki i 1 facet i zawsze byl jakis problem bo nam nie wolno tyle dzwigac jak facetom i jak zjechal towar zawsze byl problem no a teraz jest 2ch facetow i 1 babka i wczoraj jak bylam to mamy nowego kolege ktory ma umowe do konca roku- niby mam stala prace i czekaja na mnie ale wiecie jak to jest...
to teraz jest 3 na 1-ną ale chlopak ktory jest na moje miejsce ma w umowie zaznaczone ze pracuje tylko do mojego powrotu a jak to bedzie w praktyce nikt nie wie...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121354 przez mariosponge
Witam Was, Listopadówki! Aż miło patrzeć jak zwiększa się liczba ciężarnych, a później liczba dzieci! Ja też miałam termin na listopad, tylko że 2010 :)
Dużo zdrówka, radości, tylko pozytywnych emocji Wam życzę! Nabierajcie się siły przed porodem i przyjściem dziecka, bo wtedy to dopiero się zacznie :)

[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121365 przez Dorciaition
Dziękujemy Mariosponge :kiss:

Tobie i Twojemu Synusiowi również życzymy dużo zdrówka :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121422 przez Batmanik
oj cisza tutaj az nie do uwierzenia :) niebylo mnie troche i myslalam ze bede miala troche czytania a tu taka niespodzianka:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl