BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #121100 przez Batmanik
ja mieszkam w bardzo malej miejscowosci i tam zagladam i ciuszki tez tam mozna kupic firmowe moj Igorek ma wiekszosc z H& M i wiele innych firm a rzeczy sa naprawde jak nowe a chodza tam tez NOWOBOGACCY i sie nie wstydza
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121104 przez vestusia
Faktem jest, że nie w każdym sklepie z używaną odzieżą można dostać naprawdę fajne rzeczy. Ja mieszkam teraz w Oleśnicy, ciężko mi było w ogóle jakikolwiek znaleźć, ale podpytałam koleżankę i wskazała mi jeden fajny sklepik, niedawno otwarty i w nim są same ubrania dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Jak weszłam, to byłam pełna podziwu, bo naprawdę rewelacyjne rzeczy tam znalazłam. Powstrzymałam się oczywiście od zakupu większości, ale wiele wybrałam. Zresztą, teraz jest ciepło i jest dużo ciuszków letnich a ja nie bardzo mam wyobrażenie, jaka dzidzia będzie np. w wakacje następnego roku. Jaki rozmiar? Wiadomo, część rzeczy na pewno i tak kupię, a część na pewno później, jak zmieni się pora roku i pojawią się nowe ciuszki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121107 przez Aleksandra
Ja na początku też nie byłam przekonana ale wydać 30 zł na body np w H&M a za tą cenę kupić 10 z ciucholandu które i tak zaraz będą brudne i zniszczone albo wogóle ich nie założę to wolę zakupy w ciucholandzie. Wiadomo, nie wszystko tam kupie i na pewno będę szaleć w sklepach markowych ale teraz można dostać super ciuszki w ciucholandach i nawet ciężko odróżnić od markowych.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121108 przez anakol
Madziaska, na pewno dużo zależy od tego co to za sklep. U mnie akurat są dość kiepskie i w ogóle mi się nie chce tam chodzić - wszystko jak ze starej polskiej szafy. Za to jak jestem w Krakowie, to mam swoje ulubione ciucholandy i tam często coś znajduję. To są rzeczy dobrych firm - H&M, Marks&spencer, Zara, gap itp. Dla dzieci jest szczególnie łatwo, bo są to w wiekszości zupełnie nie zniszczone ciuszki. Od początku ciąży sporo przytyłam i większość moich ubrań jest ciasna, więc kupiłam sobie parę rzeczy w ciucholandzie - są firmowe i nie zniszczone, a ja nie wydałam wiele kasy na coś, w czym pochodzę parę miesięcy.

Aha, spacerówka którą dostałam od siostry jest mocno zielona, a gondolkę kupiłam pomarańczową - żeby pasiła niezależnie od płci ;) :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121110 przez Batmanik
ja tam kupilam jak jeszcze igora nie bylo do 74 r i pare na 80 bo jak tam szlam to nie potrafilam nie kupic nawet jak np kombinezonik juz mial:)a u nas babka ma wlasnie takie porzadne i tanie rzeczy a jak widziala ile ja kupilam i jak czesto jestem to to zawsze cos upuscila z ceny:) no i trafilam z rzeczami np krotki rekawek bralam na nr 74 i mam wlasnie na teraz:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121111 przez vestusia
Macie rację, nie każdy sklep jest tak samo dobry. Trzeba znaleźć ten odpowiedni :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #121113 przez Batmanik
mi sie udala bez mala cala wyprawke tam kupic body spodenki bluzeczki kurteczki kombinezony no naprawde sporo bo sie fajne mi trafily i firmowe i nie zniszczone:)

i ja jakos przypadkiem trafilam bo nawet nie pomyslalam ze tam mozna tak fajnie dziecko ubrac i przypadkiem kiedys wstapilam a pozniej to i z nudow szlam zobaczyc czy maja i dlaprzyjemnosci bo ile razy ja je pozniej ogladalam i podziwialam ach....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121116 przez anakol
Myślę że warto kupić parę ciuszków też na wyrost - teraz mamy więcej czasu, poza tym dla mnie to będzie wielka przyjemność :) A później będzie mniej czasu no i juz będzie dzidziuś sam w sobie do cieszenia się nim :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121118 przez Batmanik
dokladnie ja cos o tym wiem teraz juz tak czesto nie zagladam do secondhandu
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121123 przez Aleksandra
Koło mnie jest bardzo dużo seconhandów i można wybrać piękne ubranka. Może po wypłacie się przejadę to i dla siebie coś wybiorę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121135 przez anaconda_she
Hej kochane mamusie,
Zazdroszcze Wam tego ze juz myslicie o ciuszkach.Ja to nawet dla siebie nie mam czasu nic poszukac.Ostatnio tylko po secondhandzie sie przeszlam i fakt kupilam dluga spodnice i 3 bluzeczki.A tak ogolnie to jedynie Allegro i to jeszcze w pracy.Fakt udalo mi sie w poniedzialek kupic cala paczke ciuszkow bluzki, getry, spodnie nawet buty za cale 77 zł takze juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda i je obejrze bo wygladaly naprawde ladnie.
No i pozale sie Wam.Dzisiaj przyszlam do pracy a tu po jakiejs godzinie dziewczyna z CV przychodzi i mowi ze do pracy pdoobno kogos szukamy.Wypytalam ja ale za duzo nie chciala powiedziec, wszystko sie niby zgadzalo do biura na zastepstwo, ale tak sie poczulam beznadziejnie bo nikt mi nic nie powiedzial.Tylko karpia strzelilam i przykro mi sie zrobilo.Liczylam sie z takim obrotem sprawy ale ten sposob w jaki sie dowiedzialam to po prostu jedna wielka lipa.Czy ktos sie jeszcze wogole liczy z drugim czlowiekiem?
No nic wracam do pracy....poki ja jeszcze mam bo kto wie :)
Buziaki i milego dnia, postaram sie poodzywac dzisiaj w wolnej chwili.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121145 przez Dorciaition
Dzień Dobry Dziewczynki.
Ale dziś pospałam- do 11 :ohmy:

Jeśli chodzi o wózek to jesteśmy zdecydowani allegro.pl/3w1-fyn-4ds-jedo-2011-fotel-r...ofi-i1603617438.html kolor taki ciemno fioletowy - 194. Na zdjęciu jest inny niż w rzeczywistości.

Łóżeczko mamy podobne do tego co Vestusia wkleiła, ale bez tej bocznej żyrafki, ciemne (bo ja fanka ciemnych mebli), no i z szufladą- to była podstawa. Mąż kupił dosyć drogi materac- bo 450 zł, ale liczymy, że będzie taki dobry jak Pani w sklepie opowiadała ;)

A secondhandy to ja zawsze byłam przeciwniczką, ale jak kuzynka urodziła dzidziusia i miała świetne ciuszki z lumpeksu to się przekonałam, no i mam trochę ciuszków od niej i na pewno będę chciała żeby mi jeszcze pokupowała. Faktycznie ile te dzieciątka naszą te ubranka. A są tanie i nie chińskie :)

Miłego dnia :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121155 przez Dorciaition
Anaconda no to faktycznie brzydko postąpili. Ale jesteś pewna, że to na Twoje miejsce?
Chociaż wiesz co, nie martw się. Ciebie i tak zwolnić nie mogą, a widocznie Twoje stanowisko nie może zostać puste. Chcą dziewczynę na zastępstwo, a nie na umowę normalną, więc nie masz się czym denerwować. :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121159 przez Aleksandra
Dorcia wybór genialny :) Ja się jeszcze zastanawiałam nad jasnym kolorem ale nie wiem czy to będzie praktyczne. Anaconda nie martw się zwolnić cię nie moga bo jesteś chroniona a dziewczyna będzie do twojego powrotu jeśli jest faktycznie na twoje miejsce.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #121173 przez luska
hej
jak mi się marzy leżeć w łóżku do 11 :blush: a tu 5,30 pobudka .Młody w nocy dał popalić jak się spodziewałam za dużo wrażeń :S Ale teraz od 9,30 śpi :laugh:
Super łóżeczko :laugh: A co do wózka mam jeden .Ale totalna porażka :S Zresztą teraz wiem dokładnie czego szukam a z moim wymagania ciężko dogodzić. Musi być lekki , kolor taki który się nie brudzi szybko a tapicer musi być w dużej części rozmontowywana do prania .Najważniejsze musi być lekki i gondola spacerówka jak i fotelik łatwo się wypinać.Najlepiej jak by się składał i rozkłada za pomocą tylko jednej reki.No to chyba tak oględnie.Przydała by się tez torba kosz na zakupy moskitiera i folia.......Duze pompowane kola .Mieszka na wsi wiec wiadomo jakie u nas drogi :blink: Poza tym ja jestem w duzej mierze mobilna wiec wygodny wozek to podstawa a na poprzedni potrafiłam sie rozpłakać bo nie dawałam sobie z nim rady(ważył 20kg sam :ohmy: )
Co do ciuchów na chłopaka mam zapas na trojaczki a dla dziewuszki bieda :blink: Ale ja uważam , ze na pierwsze 3 miechy to na pewno lepszej jakości ciuchy(ja miałam wyprawkę zakupiona w angli) potem stopniowo z młodym przechodziliśmy na body z np cerfula bo jak wprowadzałam mu stale jedzenie to nie było czasem mowy , żeby to doprać wiec , zal mi nie jest takiego wywalić.A na wyście to rożnie i mam h&m (i tu mi się najbardziej jakość podoba)i z ryneczku i tu naprawdę zależy bo ostatnio kupiłam mu u nas w sklepie bardzo dobrej jakość bluzeczkę na krotki rękawek za 30zł no i lumpki tylko u mnie brak czasu na nie :( Jeszcze mam możliwość kupienia ciuchów z niemieć za grosze a tez są dobrej jakość .Wiec jeżeli będzie dziewuszka to już zapowiedziałam znajomemu , ze ma mi dać znać kiedy będzie w naszych okolicach .A ciuch ma naprawdę świetne.Ostatnio wzięłam od niego 100%bawełna piżamka dwu częściowa gruba na zimę za 18zł :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl