BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #125185 przez Aleksandra
Cześć dziewuszki.

Muszę się wam pochwalić newsem! Otóż wczoraj wieczorem poczułam ruchy dzidziusia! Wiem ,że to jeszcze wcześnie ale zaraz wam wszystko opowiem. Cały dzień czułam bulgotanie, takie niby uciski na dole w brzuszku, ale traktowałam je jako gazy albo po prostu od siedzienia. Natomiast jak wróciłam do domku, zrobiłam obiadek (oczywiście zapowiedziany makaron z truskawkami) i się położyłam płasko na łóżku. Najpierw mój mąż bawił się stetoskopem i malutkie zgrubienie, które zaraz zniknęło! To było coś niesamowitego Teraz też czuję od czasu do czasu takie uciski i bulgotanie....Czyżby moje maleństwo dawało już znać o sobie?? :cheer: W końcu ma około 10 cm, więc może już faktycznie zaczynam je czuć delikatnie....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125194 przez vestusia
No może rzeczywiście jest tak, jak piszesz. Dla mnie to troszkę pokręcone. Jak byłam u lekarza w 11tc i 4dniu, to on wpisał w czasie tej wizyty 11 tydzień, a według tego, co piszesz był to już 12. Ach, sama nie wiem. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125202 przez mynia_pynia
Cześć dziewczyny chciałam się przywitać.
Mam termin na 11.11.2011 r. i dołączam do was.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125212 przez vestusia
Cześć Mynia_pynia :) Witamy w gronie listopadowych ciężarówek :)

Ola, moje serdeczne gratulacje. Ja tam wierzę, że to dzidzia odezwała się w Twoim brzuszku. Z pewnością nie są to jeszcze takie ruchy, które będziesz czuła za kilka tygodni, ale fajnie, że namacalnie odczułaś obecność maleństwa :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125241 przez Aleksandra
Dziś też będę czuwać czy się nie poruszy :) Jak samopoczucie mamusie?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #125278 przez Dorciaition
Dzień Doberek!

Witaj Mynia. Rozgość się i melduj nam tu o wszystkim zwiazanym z dzidziusiem ;)
Za chwilkę wpisze Cię do tabelki :)

Olu, to cudownie. Gratuluję. :kiss: Też już chcę :)

Vestusia mi się wydaję, że jest tak jak Suari mówi. Jak sprawdzisz w którym tyg ciaży jesteś na jakimś kalkulatorku to dziś juz pokażą, że 16sty :)

No to w każdy czwartek będziesz się podwójnie cieszyła i świętowała :)

Gratuluję Wam, bardziej Tobie, że byłaś twarda i Funia spała dziś na swoim miejscu :) Haha, będę musiała wybrać się do Ciebie na lekcje wychowania psa i męża :lol: :silly:

Suari trzymamy kciuki za wizytę. Nie denerwuj się. Z dzidzią na pewno wszystko dobrze. Moze dowiesz się jaka płeć. :)

Wszystkiego Najcudowniejszego dla Mamuś, tych co mają maluszki w brzuszkach też. :)

Mi dziś tak jakoś smutno, bo miałam w tym roku ten dzień świętować...

Miłego dnia kochane :kiss:

Mysnia_pynia co to za zdjęcie w Twoim avatarku?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125283 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125299 przez vestusia
Ech Dorcia, pewnie i macie rację z tym tygodniem. Ale martwi mnie to, że jak pójdę na wizytę, to pewnie dzidzia jest malutka. Jak będzie miała 8 cm to będę się cieszyć, a to zdecydowanie za mało jak na 16 tydzień :( Jakoś tak mi się wydaje, że moja dzidziuchna za wolno rośnie i jest za malutka.

Dorcia, Twój piesek raczej już się nie zmieni :) Jest już dorosły i wiadomo, że pewnych nawyków się go już nie oduczy :) A co do Dnia Mamy, nio to rozumiem, że Ci dziś troszkę smutno. Nie tak to miało wyglądać. Ale i tak jesteś Mamcią, nosisz w sobie małą kruszynkę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125306 przez Dorciaition
Vestusia :kiss:


Ja też się ciągle martwię, że moja dzidzia jest mniejsza, bo faktycznie jest. Wg usg mam termin na 26.11. Ale kochana każda dzidzia rośnie w swoim tempie. Przecież jak się rodza to jedne są mniejsze, drugie większe. Wiec tym się absolutnie nie stresuj- tak mi ginka tłumaczyła.

Mój Alanek jak się urodził to na 30 tc był bardzo długi, a przy usg zawsze był malutki.
Nadrobią te nasze maluchy. :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125314 przez vestusia
Ech, mnie na ostatnim usg wyszło, że termin porodu na 21.11., jak to będzie, zobaczymy. Ja niby wiem, że dzidzie rosną w różnym tempie, ale ciągle mi się wydaje, że ona za mała jest. No nie wiem sama. Ciekawe co w poniedziałek zobaczymy :) Może akurat dzidzia troszeczkę podgoniła....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125349 przez Dorciaition
Vestusia podejrzewam, że my razem urodzimy :laugh:

Rozumiem Cię, bo ja się też tym przejmuje. No właśnie zobaczymy w poniedziałek.

Dziś pani w Warzywniaku pytała czy w ciaży jestem :) Mówiła, że będę ciepłą mamusią. Miło mi się zrobiło :) No i brzuszek widać. Spróbuje się dziś sfotografować ;)
Wy też pokazujcie brzucholki :)

Lecę zajadać truskawki :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125367 przez Aleksandra
Ja właśnie w peacy zajadam się truskawkami. Mąż był w okolicy i przywiózł mi fantę z lodem z kfc (ostatnio fanta to mój ulubiony napój, a jeszcze cytrynowa to już wogóle) :) I mo maluszek właśnie mnie kopnął :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125372 przez anakol
Cześć Mynia :) Ja tez mam termin na 11.11 :) Poprzednie USG go potwierdziło, więc może się uda mieć taką fajną datę :)

Dorcia, rozumiem że może Ci być dziś troszkę smutno. Dobrze że możesz się pogłaskać po brzuszku i pomyśleć o małej istotce tam w środku, która potrzebuje ciepłej mamy :kiss: Miło usłyszeć coś takiego :)

Dzięki za wpisanie mnie do tabelki :) myślę, że u nas na 90% zostanie Natalia, bo już nawet mój mąż tak mówi, np. "nie martw się, to Natalka tyle waży a nie ty" :silly:
A dlaczego ja się podświetlam na różowo w tej tabelce?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125373 przez Aleksandra
Wychodzi na to, że większość z was rodzi 11.11 :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125376 przez anakol
Ola, przeczytałam o tej Fancie i straszna mi się ochota zrobiła na Sprite :side: Niestety mojego męża nie ma w okolicy, a na razie jestem sama w pracy wiec póki co nie wyjdę.
Gratuluję ruchów! Już nie mogę się doczekać aż coś poczuję :woohoo:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl