BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #124730 przez anaconda_she
Ale mi smaka narobilyscie jedzonkiem.Cos konkretnego bym zjadla, a tu w torbie tylko kanapka. No nic, zjem i kanapke.
Wogole to pogode mam taka w kratke ze ledwo siedze, normalnie spie na stojaco. Az sie boje bo nie panuje dzisiaj nad tym. W biurze jak nigdy prawie zadne telefony nie dzwonia, wszyscy cos porzadkuja na placu a ja sobie usiadlam na kanapie i chyba jeszcze chwila i bym odleciala :)

Ania jaki piekny kosz. Rewelacja. Poza tym 3mam kciuki za sile bo niemalo masz dylematow i problemow do pokonania. Super sobie radzisz takze dzialaj dzialaj jestesmy z toba.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124749 przez Aleksandra
Ania ale masz talent !!

Ja już spadam do domku :) Jak zjem to może usiądę do następnego rozdziału pracy mgr :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124765 przez Suari
A mnie też dzisiaj spanie zmogło i wstałam niedawno, kosz super :)
Pieski też :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124779 przez Dorciaition
Oo, Suari to pospałaś :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124814 przez luska
hej
ania super kosz.Ja na dzien mamy przyjechałam do niej.Zostaje do jutra .a w prezencie dostanie deskę do prasowania bo jej się rozwaliła ;)
ania kosz jest super i pisak tez:)
Docia ja bym odzwyczaiła spania pieska jednak , bo jeżeli będziesz karmiła piersią to maluszek pewnie tez wyląduje u was w wyrku a dla pieska będzie intruzem , bym nie ryzykowała
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #124832 przez Dorciaition
Luśka to nie będzie takie proste, bo ona ma już ponad 3 lata. Była u mnie miesiac bratowa z 3 miesięczną córeczką i było dobrze. Myślę, że damy radę :) Daisy jest łagodna, a jak coś ja denerwuje to idzie gdzieś się położyć, z dala od wszystkich.

Za to dostała tylko raz ochrzan i wiecej tam nie spała



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124852 przez anakol
Haha, Dorcia, śliczny ten Twój piesek i widzę że wie co dobre :lol:

Fajnie że poducha się sprawdziła :) Luśka, dzięki za opinię o C-kształtnej :) Mój mąż mnie namawia na tą C właśnie, jak mówisz że do karmienia OK to chyba na nią się zdecyduję.
Dorcia, ty swojego wyekspediowałaś na kanapę, a mój woła że on też chce taką poduszkę :ohmy: :silly:

Ja dziś wsunęłam prawie kilo truskawek (dziś już były po 8 zł). Najpierw same jadłam, a później sobie zrobiłam koktail, taki że troszkę kefiru i duuuużo truskawek.

A'propos jedzenia to mi ostatnio idealnie podchodzi taki długo dojrzewający ser Stary Olender z Biedronki - niby Biedronka ale ser jest naprawdę super, smakuje jak takie prawdziwe holenderskie sery.

Lecę licytować stanik na allegro, bo biucho mam już ze dwa razy większe niż przed ciążą
:S
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124888 przez Dorciaition
Anakol oj wie, wie ;)

Ha ha, to jak sobie zakupisz poduchę to Twój Cię wygoni na inne łóżko i poduszkę ukradnie ;)
W nocy miałam chyba z milion pozycji. Musiałam dokładnie poduchę wypróbować :lol: więc dobrze, że mężuś spał w drugim pokoju, bo ona taka hałaśliwa jest trochę. Ma w środku styropian i on szeleści :cheer:

No to kochana smacznego sera :) Ja ostatnio ciągle kanapki z pomidorem jem :)

Miłego wieczorku.

Coś cisza dziś

Batmanik, Madziaska gdzie się podziałyście?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124932 przez Batmanik
witam!!
jestem jestem dzis was podczytuje :)
co do truskawek to u mnie dopiero sie pojawily po 10zl/kg
kosz jest rewelacyjny- tez chcialabym miec taki talent...
psiaki macie super:)
moj smyk juz spi łobuz maly...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125023 przez madziaska
czesc dziewczynki :) dwa dni nie mialam netu, koszmar jakis ;) Ale juz jestem :)
Dobrze, ze u nas truskawki sie pojawily, bo pewnie czytajac WAS bylabym zla ;) czekalam na nie dwa miesiace, dzisiaj zjadlam kilogram na raz ;) kupilam za 6,50... Nie bardzo slodkie, ale ze smietana i cukrem pyszne :)
Mialam dzisiaj spicay dzien, spalam w ciegau dnia 3 h i znowu mi sie chce ;)
Dorcia ja caly czas zastanawiam sie na ktora poduche sie zdecydowac... mam nadzieje, ze ta C nie jest za twarda.... hmmm, juz sama nie wiem...
Tyszanka kosz rewelacja :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125147 przez iva 20
Czesc :silly: Dorcia super piesio tez takiego bym chciala :lol: no no koszyk przecudny :) ja wlasnie nie dawno wstalam i sie wyspalam :) Na dworze slonko swieci chyba bedzie cieplo :) mnie dziewczyny bedzie czekal remont salonu i sypialki i beda podlogi zmieniane bedzie masakrycznie wszystko w kurzu pewnie jak ja tego nie lubie ale naszczescie mamy ten 3 pokoj to tam sobie wszystko wyniose :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125158 przez vestusia
Dżem Dobry Kochane :)

Dorcia, piesek fajniutki, malutki jest więc na pewno nie sprawia aż tylu kłopotów i jakoś poradzicie sobie nawet jak będzie dzidzia. Jestem o tym przekonana, zresztą, wszystkie koleżanki, które mają psy i dzieci mówią mi, że dziecko się wtedy naprawdę fajnie chowa. Ja w to wierzę :)

Wy nadal o tych truskawkach. Zmieńmy motyw przewodni na jakiś inny owoc, może... czereśnie? :)

Iva, współczuję remontu, ale za to jaka frajda będzie, gdy będzie on już skończony. Wszystko ładnie sobie umeblujecie, zrobicie, wszystko będzie czekało na przyjście dzidziusia. Przynajmniej szybko zleci Ci czas :) Będzie na pewno dobrze, nie martw się na zapas. Tym bardziej, że Tobie wielu rzeczy robić nie wolno, więc zawsze możesz "zrzucić" niektóre obowiązki na swojego mężczyznę :)

Dorcia, dziś zaczął się 15 tc. A wiesz jakiego mam newsa? Moja Funia dziś rozpoczyna 7 tydzień :) Też w czwartek :) Cieszę się jak dziecko, bo tak mi się to spodobało,że w każdy czwartek każda z nas rozpoczyna nowy tydzień :)

Funia dzisiaj spała w swoim spanku. Z zasypianiem nie było problemu, bo ona zdążyła zasnąć, więc przenieśliśmy ją na śpiąco na swoje spanko w sypialni i tam dalej spała. W nocy wstawała ze 3 razy i piszczała, ale byliśmy nieugięci (w sumie ja, bo Piotrek i tak chrapał, więc pewnie nawet nie wie, że piszczała). Rano Piotrek na szczęście zachował się tak, jak powinien. Ubrał się i wziął Fuńkę na dwór. Tam oczywiście załatwiła swoje potrzeby i teraz mam chwilę spokoju. To się nazywa wychowanie i faceta, i pieska :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125164 przez Suari
Witam :)

A ja mam dzisiaj wizytę i stersuję się jak nigdy, nie wiem dlaczego :unsure: nawet mi się jeść nie chce.

vestusia- a Tobie i Dorci to raczej dzisiaj kończy się 15 tydzień, a zaczyna 16 :) u mnie też zawsze w czwartek wypada :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125168 przez vestusia
Hmmmm.... Sauri, ja jestem cała głupia z tego kalendarza ciąży. Momentami to nie wiem już, w którym tygodniu, miesiącu jestem. Hmmm.... :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125180 przez Suari
vestusia- tak jakbyś miała od 1 do 7 dnia to masz 1 tydzień, a potem 1 tydzień i 1 dzień to już zaczynasz drugi tydzień itp itd :) ty masz dzisiaj 15 tydzień, więc go kończysz, a jutro będziesz mieć 15tc1dzień czyli zaczniesz już 16 tydzień ---- tak mi się wydaje ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl