BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #124061 przez luska
anakol napisał:

U nas truskawki są po 12 zł za kilo - wczoraj jadłam pierwszy raz. A smaka mi takiego narobiłyście, że zjadłam pół kilo od strzała :silly: :side:

Wow co za cena ja jestem sknera na pewno obeszła bym się smakiem i nie kupla skoro za tydzień będą po 8-10 zł
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124073 przez anakol
Tyle się naczytałam na forum o truskawkach, że już nie mogłam się powstrzymać :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124081 przez anaconda_she
Hej dziewczyny,
Jeny dalyscie czadu z tymi wpisami.Ja to w pracy mam taki zapiernicz ze na nic czasu nie mam a po pracy tez wszystko na wariackich papierach.
U mnie po staremu :) Tzn wszystko w miare w porzadku, troche rano srednio bylo po myciu zebow ale widze ze nie tylko ja mam ten problemik ;) Poza tym ok. Brzusio rosnie i widze jak coraz czesciej inne dziewczyny na mnie spogladaja.Fajnie jak tak troszke ci zazdroszcza :)
Coz poza tym. Maniakalnie zaopatruje sie w ciuszki ciazowe.Wczoraj tez wylicytowalam pare koszul i juz nie moge sie doczekac kidy przyjda :D
Aha i niestety jeszcze nie zabralam sie za moj album fasolkowy bo nie mam kiedy.Ale gromadze potrzebne przybory. Polecam Empik i pieczatki. Kosztuja 15 zł i mozna kupic takie wlasnie na ciaze. Stwierdzilam ze popieczatkuje coniektore miejsca w albumie. Naprawde mysle ze niezle to bedzie wygladac. Kiedys pewnie sie pochwale ale uuuu kiedy to nie mam pojecia.
No nic smigam spowrotem do pracy bo naprawde ostatnio tone w papierach. Od rana robie a konca nie widac.
Buziaki, trzymajcie sie cieplutko ;)

Aha widzialam jakas tabeleczke.Wiec zeby nie bylo anonimowo mam na imie Ania;)

Pa kochane.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #124087 przez Dorciaition
U mnie jeszcze tydzień temu były po 15.-16 zł. A dziś już po 9,60 :lol:
Pół kilo kupiłam i od razu wszystkie zjadłam :) No i za mało mi B)

Anaconda Ty pracusiu! :ohmy: Kiedy idziesz na zwolnienie? Jest już ktoś na Twoje zastępstwo? Mam nadzieję, że się nie sprawdzi :silly:

Co to za pieczątki? Muszę poszperać w Empiku jak mówisz, że fajne :)

Właśnie dzwoniłam o moje wyniki cytologii, no i są bardzo ładne- tak pani położna powiedziała :) To się ciesze :)

No to na kiedy mam tą pogodę zamawiać? :woohoo:

Vestusia damy radę, jeszcze trochę :) Ale ja czuję, że się nie dowiem płci. Mam nadzieje, że chociaż Ty nam tu napiszesz co ma między nóżkami Twój maluszek :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124094 przez Batmanik
ufff...wkoncu ogarnelam to forum:)
wiec tak co do tatusiow po porodzie to moj i karmil przebieral i kapal i nawet jak robil remont u kolegi to na pore kapania pedzil jak glupi... no i jak jechalam na zakupy a malemu sie tak ulalo ze trzebabylo przebrac nie bylo z tym problemu heh no i spacery zawsze tatus a ja odpoczywalam...takze tu wielki plus dla mojego....
dzis poszlam do banku po swoj nr konta i babka przy okazji zaproponowala mi kredyt ale z ciekawosci zapytalam o kredyt miszkaniowy i mowie za nie mamy slubu i jest dziecko a ona to nic ze nie macie slubu mozecie razem przedstawic dochody bo wkoncu mieszkanie bedzie kiedys wspolne jak wszytsko dobrze bedzie- z leksza mnie wkurzyla bo to ze slubu nie mamy to nie przez to ze jest miedzy nami zle a dziecko pojawilo sie przypadkowo bo jedne jak i drugie jest chciane i bardzo oczekiwane ach ten babsztyl...
a co do poduszki ja nie kupywalam i nie kupie jak moj jest to zawsze noge wendruje na niego i nie trzeba mi zadnej poduszki:)
och u nas dzis upal jak cholera...
padam jak mucha...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124124 przez Suari
Ale naskrobałyście :)

Ja dzisiaj was tylko podczytuję od czasu do czasu, bo kłuje mnie brzuch, w okolicy pępka i poniżej, mam nadzieję, że to nic złego, ale staram się leżeć
U mnie truskaweczki po 6,50 :) i wręcz nioe mogę się im oprzeć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124139 przez Dorciaition
Suari kochana to odpoczywaj sobie dziś. Brzuszek pewnie boli bo macica się rozciąga.
To faktycznie masz tanie truskaweczki :) Smacznego :)

A ja właśnie dostałam tą poduchę. Siedzę sobie opierając się na niej. Dam Wam jutro znać jak się spało. Nie wiedziałam, że taka twarda będzie... Zobaczymy ranko :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124197 przez anakol
Dorcia, masz tą mothercare czy jakąś inną? Interesuje mnie czy ten jej kształt (C albo U w zależności od wersji) jest zmienialny, tzn. możesz ułożyć ja inaczej (np. w prosty wałek), czy nie?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124198 przez Dorciaition
No właśnie to nie jest ta C mothercare :/ Trochę szkoda, ale nie moge narzekac bo to prezent ;) Ta C jest na pewno zdecydowanie wygodniejsza.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124200 przez anakol
Właśnie tak na oko też sobie myślałam, że ta C będzie lepsza do spania, za to ta U wydaje się wygodniejsza do karmienia... Czyli ten kształt jest stały, tak? nie da sie zrobić C z U? :silly: albo w ogóle I ? :silly: :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #124203 przez Dorciaition
Już Ci kochana pokazuję :)






C jest na pewno wygodniejsza, bo jeszcze sobie możesz fajnie główkę na niej położyć.


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124213 przez anakol
Dzięki Kochana :)
mnie się taka wydaje fajna, myślę że jak jest niezwiązana to na takim wałku się będzie super spało, a z kolei U będzie do karmienia fajne, albo żeby położyć w nim maluszka. Hm, ja się zastanowię, czy takiej właśnie nie kupić, bo jakoś to C mi się wydaje nieporęczne poza spaniem...
A Ty nam koniecznie daj znać jutro jak się spało :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124234 przez Dorciaition
Dam na pewno :)

Miłej nocki kochane :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124296 przez luska
Ankol ja nałam właśnie C przede wszystkim do karmienia i sobie chwale .Teraz na zmianę ja śpię z nią a raz młody.Jak Olek pije mleczko to tez go na niej kładę
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #124370 przez iva 20
Hejka dziewczyny :) ja was tylko czytam a nawet nie mam czasu nawet napisac ale dzisiaj do poludnia spokoj bo pozniej musze jechac po obraczki ... :huh: ostatnie dni przez ten slub sa takie zamieszane ze nie wiem co gdzie i jak :unsure: slub w sobote a tu tyle na glowie . Najsmieszniejsze jest to ze sukienka jest dobra acyce urosly i sa splaszczone i to brzydko wyglada wiec bylam zmuszona pozyczyc bo za duzo kasy nie mamy :silly: U nas pogoda fajna i slonko swieci . Tylko jak bede mogla to bede pisac do was bo was zaniedbalam ostatnio a tu juz mignela 100 stronka widzialyscie dziewczyny jakie rozpisane jestescie . A podusia fajna :lol: ja jak spie to mam swoja ulubiona co spie z nia od samego poczatku ciazy i podkladam pod brzuszek a jak jej nie ma to nie zasne hehe :D Co tam u was slychac jak tam wizyty u lekarzy pewnie na dniach :) wie moze juz ktoras co bedzie miec bo ja 9 czerwca mam i juz bym chciala miec ta wizyte nie moge sie doczekac :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl