BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #123531 przez Dorciaition
Vestusia ludzie też są okrutni! Ja brałam ślub jak miałam 21 lat, a chodziliśmy ze sobą 1 rok i 3 miesiace, wiec od razu wszyscy gadali, że w ciaży jestem! Koleżanki zaczeły do mnie dzwonić i gratulować nie tego, że się pobieramy, a tego, że będę miała dziecko. :angry: którego oczywiście nie było, nawet w planach.

Ostatnio mama mi mówiła, że ktoś jej mówił, że na grobie mojego Alanka jest samochodzik i krytykowali to. Zresztą teściowej też się autko nie podobało. Mama odpowiedziała, że to moje dziecko i mogę sobie kłaść na Jego grób co tylko chce i nikogo nie powinno to interesować. Ma rację! Samochodzik jest nadal i nie mam zamiaru go zabierać.

:P :P Ha ha mówiłam, że nad morze najlepiej :P Następna chętna :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123539 przez Suari
Dorcia tylko załatw pogodę żebyśmy mogły posiedzieć na plaży, jakby taka kupa ciężarnych się zebrała to ludzie jeszcze mogliby pomyśleć, że to stadko wielorybków wypłynęło ;)

Oczywiście żartuję i mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam :)


Vestusia- mam takie samo zdanie na temat ślubu co Ty. Czy jest gdzieś napisane, że nie można mieć dzieci nie mając ślubu ? Też mam to gdzieś co ludzie powiedzą.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123550 przez Dorciaition
Ha ha Suari na pewno byśmy śmiesznie wyglądały :laugh: A pogodę załatwię na pewno :cheer: Obiecuję :silly:

Ja też się nie przejmuję tym co ludzie gadają. Mam to gdzieś B)

Jak Wasze albumiki? Ruszyłyście?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123561 przez madziaska
Co do slubu, to juz kiedys pisalam, ze go nie mamy;) Ale bedzie 26 maja 2012 roku, tak jak zaplanowalismy jeszcze przed fasolinka, a ze chec posiadania dziecka byla wieksza wiec zaczelismy jak to niektorzy mowia od d... strony ;) ja chce wziac slub, jest to dla mnie wazne i robie to dla siebie... Nie mam zamiaru sie przejmowac opiniami ludzi, ze najpierw dziecko, potem slub... mam 28 lat i uwazam, ze nie mam czego sie wstydziec, zwlaszcza, ze jestesmy dla siebie pierwsi i nie uwazam tego za grzech. To poprostu dopelnienie naszej milosci i tyle... pewnie ksiadz ma na ten temat inne zdanie.... Ale wiecie co jak tak sie glebiej zastanowie to ten nasz Kosciol troche dziwny jest... Bo ja w chwili obecnej wedlug Kosciola nie powinnam przyjmowac komunii sw, bo mam "grzech", ale te ktore wskakuja z lozka do lozka moga, bo brzucha nie maja, a tego co robia nie maja na czole wypisane ;)
Dorcia zaczelam tworzyc, ale dopiero dwie strony. jak tylko zaczynam cos majstrowac to placze... Ojjjj te moje hormony ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123566 przez Dorciaition
Madziaska, a myślałam, że to ja jestem największym płaczkiem, ale Ty ze mną wygrywasz na bank :)
Dziś przy "Pierwszej miłości" pewnie też u Ciebie bez łez się nie obędzie :laugh:

Piękna data Waszego ślubu :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123569 przez Batmanik
oj tyle nadrukowalyscie ze pamietam tylko temat slubu:)
nasza wiara jest wogole dziwna teraz zyjemy w grzechu bo mamy dzieci bez slubu a jak go wezmiemy ( zaplacimy ksiedzu) wszytstko zostanie wybaczone :S czegos tu nie rozumiem ja tez nie chodze juz dlugo dlugo do kosciola jestem wierzaca lecz nie praktykujaca chodze kiedy tego potrzebuje a nie bo trzeba w niedziele...
ja czekam az moj problem sie sam rozwiaze wiem przez sms czy gg zycia nie mozna zaplanowac wiec zostawiam to w tym stanie do jego powrotu...
och dodam jego matka mowila mi jak dowiedziala sie o chrzcinach ze to moze od razu slub za jednym zamachem- heh mowie do niej ze wole wylozyc tysiac zlotych niz 20 tys teraz to dopiero do niej dotarlo bo moze myslala ze jak on powie ze slub mamy miec na chrzciny to tak bedzie- och a jak sobie przypomne to jej ustawianie naszych chrzcin :angry: pomimo ze dalam jej zaproszenie i oznajmilam ze to moje dziecko a ona jest gosciem tylko ale nie dotarla jest tak tepa!! :angry: a zreszta nie chce slubu bo D.... nosi jej nazwisko a ja mam taki uraz do niej ze po slubie i tak pozostalabym przy swoim....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123570 przez madziaska
Dorcia data tez mi sie podoba, to bedzie moj pierwszy dzien matki ;)
ooo wlasnie przypomnialas mi, lece na Pierwsza Milosc ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123574 przez Batmanik
pewnie ogladacie pierwsza milosc:)
a moj odpisal ze on tam pracuje a jak mi bije to mam sie leczyc...:)
rece mi opadly po tym smsie bo po nim jakby splynelo ach z nim....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123702 przez madziaska
batmanik pozrozmawiaj z nim jak wroci, na razie sprobuj sie nie denerwowac... a kiedy on wraca???
dziewczyny czy Was tez caly czas pobolewa brzuch??? tzn to nie jest bol, ale prawie caly czas cos mnie delikatnie kluje w brzuchu... czy to prawidlowo?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123704 przez Dorciaition
Mnie tak kłuje czasami po lewej stronie. To raczej normalne


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123715 przez Batmanik
mnie tez tak czasami kluje a jak wstaje np i napinaja sie miesnie to czuje nieraz w brzuchu tak jakby np cos mnie w brzuch dotknelo pewnie dzidzia lezy gdzies w poblizu:)
pod koniec czerwca zjezdza... a to pisalam na wrzesniowkach ale wam tez sie pochwale...
pisze mi kolezanka ze Ciapa(szwgier siostry a sasiad mojego D..) kosil dzis trawe u nas
- wiec ja jej odpisalam a 2 tyg temu kazali przywiesc prostownik do traktorka bo beda kosic a dopiero kosza, kosiarke kup, olej kup( bo tez nie dawno musialam kupic ja!!!) to pewnie jeszcze jak benzyna sie skonczy to do mnie napisza.
i w tym momencie przychodzi sms od tesciowej siostry( bo my tak po saisedzku:) )hej paula przywiez o soboty 10 litrow benzyny bo Ciapa dzis kupowal za swoje!!!
bo przeciez D... mama zalatwia teraz sprawy przez ta wlasnie sasiadke ...
wiec jej odpisalam ( co mi D... powiedzial ze tak mam zrobic) zze mi trawy nie kosil!!
i kazal nie zawozic ale ja to ujelam inaczej: ja do pani nic nie mam bo to nie pani wina ale zalatwianie spraw przez pania to juz naprawde a mi trawy nie kosil a ja jak nie mam na paliwo ta autem nie jezdze i naprawde niec do pani ani do ciapy nie mam bo to Was sie nie tyczy!!!

heh a juz mialam napisac jak jej na paliwo do kosiarki nie stac to niech kosa zapier....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #123717 przez madziaska
no mnie po bokach tez, ale juz coraz mniej, teraz bardziej na srodku... Mysle, ze to moze macica sie rozciaga, w koncu dzidzius szybko rosnie... nie mam skurczy wiec chyba jest ok... Ogolnie to ja przed ciaza mialam bardzo mala macice, przy pierwszym w zyciu usg lekarka mi tak mowila.... na przed ostatniej wizycie lekarz moj obecny tez mowil ze macica mala, no ale jak ma byc duza skoro ja sama drobna, a moj tylek jak moja mama mowi jak dwa ziarenka grochu ;)
A co sie dzieje z IVA???? Iva odezwij sie, juz wszystko ok??
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123721 przez Batmanik
mnie tez nie raz kluje a nie masz skurczy ani boli wiec oki
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #123745 przez Dorciaition
Madziaska Ty to naprawdę musisz być drobniuteńka :) Będziesz miała cudny brzusio, bo ani kropelki tłuszczyku :woohoo:

Dokładnie, wszystko tam rośnie, rozciąga się- musi trochę boleć.

Miłej nocki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #123804 przez vestusia
Dzień dobry dziewczyny :)

Tym razem to ja rozpoczynam ten piękny dzień.

Nasza psinka zadomawia się u nas na dobre, ale diabeł z niej niesamowity. Wczoraj pobudkę miałam o 5 rano, jak zrobiła siku to od razu wzięło ją na zabawy - gryzła mnie po uchu, nosie, włosach, Piotrka uwaliła w cycka :D

Dziś było ciut lepiej, pobudka o 6. Masakra. Teraz zadowolona śpi, jak już wszystkich pobudziła. Zajadam właśnie śniadanko i popijam filiżankę kawki z mleczkiem. Ech. Zazwyczaj jeszcze sobie smacznie spałam, a teraz wstaję niczym ranny ptaszek :D

Mnie czasami też coś kłuje, jakby w jajnikach. Ostatnio nawet kilka dni z rzędu. No ale minęło. Od soboty mało rozmyślam o brzuszku, nie mam na to przy tym piesku czasu. To chyba dobrze, bo oderwałam się do tego psychicznie i już nie będę się zamartwiać chociażby drobnym kłuciem w jajnikach :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl