BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #125378 przez Dorciaition
Oo, Ola ale masz dobrze z Twoim mężusiem :) I jeszcze te kopniaczki, ach :)

Fajna data 11.11.11 I wtedy tak będzie rozpoczynał się pesel? :)

Anakol ile bym dała żeby mój też tak mi powiedział ;) On tylko mówi, że dobrze, że jestem gruba i mam tyć teraz, ale po ciąży szybko zgubić B)

Anakol Ty na różowo bo dziewuszka będzie :)




Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125398 przez Aleksandra
Dorcia świetne są te dzieciaczki. Ja je kiedyś pokazywałam męzowi to sie popłakał ze śmiechu, nie mógł się opanować :)

Najlepsze jest to, że ja nie przepadałam za fantą, wolałam colę :) A tu nagle mam chcicę na fantę :cheer:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125402 przez Dorciaition
Ha ha, to są własnie uroki bycia w ciąży. Nie wiadomo na co będzie się miało ochotę ;)

Ja np nie lubię fasolki po bretońsku, ale mam na nią niesamowitą ochotę ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125410 przez Aleksandra
To jedz, może masz jedyną niepowtarzalną sytuację gdzie ci posamkuje :0 Ja zauważyłam, że od kiedy jestem w ciązy uwielbiam gotować i to robie takie przysmaki jakie np jadłam w dzieciństwie :) Dziś zrobię na obiad pierś kurczaka z ziemniaczkami i sałatą ze śmietaną :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125420 przez Dorciaition
To przy okazji i mąż skorzysta :)

Ja mam dziś to samo, tylko zamiast sałaty mizerię :)

Jutro mam gości więc musze coś pokombinować


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125471 przez iva 20
Suari z liczeniem masz racje ze np jest ktos 15 tydz i jeden dzien to leci to jako poczatek 16 tygodnie i idzie 16 tydzien :) ja tez musze cyknac zdjecie mojego brzuszka i wrzucic bo napewno jest juz troszke wiekszy :)
Aleksandro kazda z nas jest inna wiec mozesz czuc maluszka :lol: to super uczucie :) ja tez juz czuje dzidzie nieraz nie mam czasu teraz polezec i posluchac i czuc jak sie rusza bo czlowiek zabiegany caly czas :lol: ale 16 tydz wiele kobiet czuje swojego maluszka wkoncu juz nie jest takie male 10 cm albo ponad 10 cm to juz duze jak dla mnie :) :blink: juz nie dlugo kazda bedzie pisac ze czuje maluszka i bedziemy wszystkie szczesliwe :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125485 przez anakol
Dorcia, świetny ten filmik :laugh: trudno się nie śmiać :laugh: Muszę mojemu mężowi puścić :blink:

Ja też tak mam ze smakami, na przykład nigdy nie lubiłam placków ziemniaczanych a ostatnio byliśmy w restauracji i straszna mi się zrobiła ochota na placki. Zamówiłam z takim sosem pieczarkowym i pyszne były... Mniam, na samo wspomnienie mi się robi ochota...

Dziś jestem w pracy do 20-tej więc mogę tylko pomarzyć o domowym obiadku :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125487 przez anakol
Ola, zazdroszczę ci chęci (i zapewne talentu) do gotowania! Pewnie nie umiałabym zrobić połowy rzeczy z tych o których tu piszesz... Ja gotuję tylko w takie dni, które mam całe wolne i to nie zawsze... Mam cztery potrawy, które umiem robić, więc nie mogę częściej gotować bo by nam się znudziły :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125490 przez Batmanik
Witam!!!
ja znow Was podczytuje- dzis moj pierwszy dzien mamy ale nie powiem zebym tryskala szczesciem :( kupilam dzis sobie sukienke i spodnie i malemu sliczny daszek ale nawet tym dzis nie potrafie sie cieszyc...
ja tez mam termin na11.11.11 :) a pesel bedzie tak113111..... itp
111111taki maja osobu ur 11.11.1911r.
milego popoludnia mamuski!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #125503 przez Dorciaition
Aaaa, dzięki Batmanik za wyjaśnienie :)
Kochana głowa do góry. Ile ja bym dała żebym mogła świętować Dzień Mamy.

Anakol ja uwielbiam placki ziemniaczane- ochoty mi narobiłaś :cheer:

Ciekawe jak Suari. Moze pozna dziś płeć :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125506 przez Batmanik
ja tez uwielbiam placki ale ostatnio najbardziej smakuja ziemniaki wogole miesa ryb a fu...jak narazie - mama sie dziwi jak ja moge same ziemniaki jesc na obiad:)
ja mam wizyte dopiero 17 czerwca jescze 3 tyg :dry:
moze dam rade a jak nie to pojde wczesniej prywatnie...
musze teraz pic glukoze ale nie wiem czy dobrze lekarza zroumialam ze mam dac krew do badania wypic glukoze i jeszce raz dac krew?? w tamtym roku robilam inaczej wypilam w domu i pojechalam na badanie i jak minela godz od wypicia weszlam na badanie...
wiecie zastanawia mnie czy po tych wszystkich klotniach z moim bedziemy jeszcze szczesliwi??
iva a wy w sztokcholmie wynajmujecie mieszkanie czy macie swoje??
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125519 przez Suari
No i już po strachu :)

W 12 tc lekarz powiedział, że obstawia chłopaka, a dzisiaj powiedział, że na 90% chłopak :)
I wszystko jest w porządku, a dzidek waży już 187 g ! termin wg usg przesunął się na 8 listopada, więc dzidek chyba jest duży, ale Dorcia nic nie zmieniaj w tabelce :) Co do płci to lekarz raczej nie mógł się mylić, bo uwiecznił to nawet na zdjęciu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125522 przez Dorciaition
Suari to cudownie!!! Dużego meżczyznę masz już w brzuszku :lol:
Prosimy pokaż zdjęcie synka, no i tych jajeczek koniecznie ;)

Batmanik po burzy zawsze wychodzi słońce, więc na pewno wszystko się ułoży

Tabelka robi nam się coraz bardziej kolorowa. :) Następna Vestusia :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #125524 przez Batmanik
tez mam taka nadzieje ze i u nas tak bedzie....
co do plci tez chcialabym jjuz wiedziec na 100% a nie wydaje mi sie mojego lekarza...
suari super ze wszystko oki :)
ja ostatnie zdjecie z usg jakie mialam bylo wlasnie zdjecie jajeczek- tyle ze gdzies je tak wsadzilam ze nie moge go znalesc :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #125553 przez anakol
Aaaa, wreszcie zrozumiałam o co chodzi z kolorami tabelki :ohmy: :silly: Super pomysł :)

Suari, gratuluje chłopaka! :woohoo: Myśleliście już o imieniu? Na moim usg też lekarz zaznaczył wargi sromowe na zdjęciu, więc to raczej pewna diagnoza :)

Batmanik, myślę że wszystko będzie inaczej jak się spotkacie w realu. Trzymaj się dzielnie póki co, może jak chłop zobaczy twój brzuszek to się wreszcie opamięta i zacznie Cie wspierać tak jak powinien :)

Ja dziś mimo siedzenia w pracy w taką pogodę mam nastrój wakacyjny, bo się umówiliśmy z moim mężem że w lipcu pojedziemy nad morze na tydzień :woohoo: strasznie się cieszę bo uwielbiam morze, a mój m. mniej i raczej w góry jeździmy tylko :dry: Jak już jakieś morze to tam, gdzie góry też są, np. w chorwacji czy słowenii. Wiec dziś cały dzień siedzę na necie i wybieram gdzie pojedziemy :woohoo:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl