BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #126121 przez Aleksandra
I tak chyba zrobię. Pogadam jeszcze z mężem ale raczej pójdziemy :) To badanie nie zaszkodzi dziecku a ja będę spokojniejsza, no i może płeć poznam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126122 przez TyszAnka
mój tłuszcz.....ble



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126124 przez Dorciaition
Anka piękny brzuszek i też taki okrąglutki :) . Ej, jak tak złapie to też tak mam. ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #126129 przez TyszAnka
Wy Dorota macie w dole ten brzuszek a ja od razu pod cyckami mi sie zaczyna :( ale to tylko mój zołądek, mam tak rozciągnięty , jak worek po kartoflach ha ha ha

A ile ważycie?
Ja 74 kg :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126133 przez vestusia
TyszAnka, nie przesadzaj z tym swoim brzuchem. Zresztą każda z nas jest inna i nie przesadzajmy. Nie możemy mieć takich samych brzuchów. A kosz super.

Dorcia, ja zrobiłam sobie sama zdjęcie, bo na mojego nie ma co liczyć. Mój facet taki sam, jak Twój - jak mu powiem żeby zrobił jakieś zdjęcie, to zrobi na odczepnego. Wiele razy nie zdążę się dobrze ustawić a on zrobi już zdjęcie i mówi, że już zrobił. Nie mam z niego pożytku :)

Ola, dokładnie tak, jak mówią dziewczyny. Jeśli ma Cię to uspokoić, to idź wcześniej do lekarza, przynajmniej będziesz spokojniejsza, a wizyta z pewnością doda wiele pozytywnej energii :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126134 przez madziaska
Tyszanka super brzusio... bardzo zgrabniutki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126135 przez vestusia
Ech, o wadze wolę nie mówić. Tutaj same chudzielce na forum więc nie będę się dołować.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126140 przez TyszAnka
vestusia, no mnie to chyba nikt nie pobije z wagą :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126142 przez vestusia
TyszAnka, to zależy ile masz wzrostu. Ja jestem mała i gruba się robię. Mam jedynie 160 cm wzrostu i już ważę 62 kg. Mój lekarz chyba mnie w głowę puknie, bo w przeciągu 4 tygodni przybyło mi 2 kg! :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126144 przez TyszAnka
no ja mam 164 cm i waga 74kg, ostatnio pisałam że przytyłam 1,5 kg, a wczoraj z rana szok- niby łącznie 4 kg- w tak krótkim czasie, lecz przed sprawą w sądzie siedziałam na kibelku- ze stresu chyba mnie przeczyściło- ale się przydalo, bo dzisiaj waga łącznie 2,2 kg...uf



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #126145 przez Dorciaition
TyszAnka ale pewnie wysoka jesteś. Ja też mam na górze. Mąż mój twierdzi, że mam pofalowany brzuch. Mam 68 kg przy 170 cm. Reszta to same chudzinki :)
Noo Ty Vestusia to już na wagę nie narzekaj. :)

Mój jak go wczoraj prosiłam o zdjęcie to najpierw się nagadał, że komu będę to pokazywać, a ja, że dziewczynom, to tylko kiwnął głową :)
Jak wchodziłam na forum "dlaczego" i wiecznie płakałam czytając tam historie to na mnie wrzeszczał, że nie mam tego czytać, a teraz jak uśmiecham się czytając Was to też narzeka. Ach i jak facetowi dogodzić B)

Kobietki teraz możemy tyć, później będziemy się martwić ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126148 przez TyszAnka
Dorota, facet, to facet. Mój śpi jeszCze po nocce.Zdjęcie mi robił mój młodszy syn, ale gdyby mój juz nie spał i bym go poprosiła o fotkę, to by pi pokazał palec na czole :) ach szkoda słów ....

No jak widzicie to ja do wysokich nie należę :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #126152 przez TyszAnka
ja jeszcze dwa lata temu w kwietniu przed zajściem w ciążę z Miłoszkiem ważyłam 58 kg...tak tak, 58.....ile ja bym dała by byc znowu taką.....po porodzie oczywiście, ale lata już nie te, po trzydziestce już nie mam tak silnej woli. Chociaż w lutym miałam, a właściwie do połowy lutego przez dwa tygodnie schudłam 7kg- dieta Duckana, ale mi nerki wysiadały, za dużo białka, a ja miałam czesto kolkę nerkowa.

Ale jak urodze , to dieta jajeczna (też skuteczna dla mnie była w dwa tygodnie jajka na twardo i 9 kg na minusie- tylko ze to też białka za dużo, ale są w drugim tygodniu warzywa...bez przypraw :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126153 przez Dorciaition
Anka to i tak masz bardzo silną wolę. W takim krótkim czasie tyle kg- wow :)

Teraz się tym nie martw. Jak będzie maluszek to szybko zrzucimy zbędne kg :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126181 przez Batmanik
ja przoduje w wadze takze Tyszanka nie martw sie ja mam wiele wiecej B)
a z Igorkiem sporo przytylam z poczatku po 2 kg na mies a pozniej po 4kg :ohmy: lekarz marudzil ale mialam nadzieje ze po porodzie zrzuce szybko ale ja zawsze mialam tendencjie do tycia ale po skonczeniu liceum ciagle chudlam ach jak chcialabym zeby teraz tak bylo ;)
Tysznka Ty mozesz spokojnie zarabiac na tych koszach mowie Ci szkoda ze mieszkasz kawalek ode mnie bo napewno zapisalabym sie u Ciebie na taki :)
ja przed ciaza pierwsza wazylam ok 65 kg ach jak patrze na ta liczbe łza w oku sie kręci :(
tak Was szybko czytalam ze teraz nie pamietam ale chyba Aleksandra chce isc prywatnie do gin bo ma dopiero na lipiec- jak ma Cie to uspokoic to oczywiscie idz ja myslalam ze kobieta w ciazy powinna byc co mies pod kontrola bo moj kaze mi byc co mies i zawsze robi usg ale co lekarz to inna szkola...
ja jakbym miala tyle czekac to tez pewnie poszlabym prywatnie...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl