BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #127051 przez TyszAnka



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #127052 przez TyszAnka



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127056 przez TyszAnka
sunia :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127061 przez TyszAnka
nie wiem co się dziewczyny stało, ale wcześniej miałam trzy takie same moje posty :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127147 przez Batmanik
Witam!!!
Tyszanka piesio slodki- musze takiego sprawic dzieciaczka jak podrosna...
IVa gratulacje!!! i czekamy na fotki!!!
czytalam i nie pamietam co pisalyscie B)
ach Luska no niestety cos za cos- ja wiem jak to jest jak nie ma faceta a to by sie gdzies poszlo czy na basen czy gdzies z dzieckiem - jak mojego nie ma to gdzie pojde -sama sie szwedac albo jak przyzwoitka bo mojego kolezanki bez facetow ani rusz;)
mielgo wieczorku i piszcie co tam u Was!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127249 przez anakol
Iva, gratulacje i wszystkiego dobrego! :kiss: Szkoda że fotki nie weszły, mam nadzieję, że jeszcze spróbujesz :)

Tyszanka, piesek słodki. Na pewno chwyta za serce :)

Heh, pewnie wszystkie jeszcze śpicie, a ja już jestem w pracy :dry: na szczęście jeszcze tylko miesiąc i idę na l4 :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #127252 przez iva 20
czesc dziewczyny i dziekuje bardzo :) Tyszanka piesio super normalnie taki slodziutki zebym ci go ukradla:) tez bym chciala takiego :) poproboje jeszcze z tymi zdjeciami :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127260 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki :)

Iva gratulacje :)

Dziś o 18 idę do gina :) Już się nie mogę doczekać !!

Tyszanka piesie masz cudownie słodziaczkowe :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127275 przez Batmanik
Witam!!!!
Aleksandra daj koniecznie znac co tam u dzidzi slychac:)
jak ten czas lecie w ten piatek zostanie tylko i az 2 tyg do mojej wizyty:)
wiecie co moj facet coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzac nawet mala pierdola ale mnie drazni heh i wkurza mnie bo dzieci maja byc nadzieja albo brajan- przeciez zadna matka tak dzieci nie skrzywdzi tymi imionami B) ale on tak ma byc i koniec-cale szczescie ze slubu nie mamy i ja bez niego zarejstruje dziecko ale na odwrot juz nie :P
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127284 przez Aleksandra
Imiona faktycznie bardzo orginalne :)

Ciekawa jestem co mi ta lekarz powie, czy może uda się już płeć poznać.... :laugh: Wkleję zdjątka na pewno jak już będę po badanku :)

Nie mam pomysłu dziś na obiad. Co wy dziś macie dobrego??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127291 przez Batmanik
oj ja Ci nie podpowiem bo ja ostatnio jem bo jem ale bez zadnego smaku bo nie mam ochoty z drugiego dania tylko ziemniaki wyjadam;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127306 przez anakol
Dorcia, w takim razie trzymam kciuki za wizytę :) Mam nadzieję że po powrocie powiesz nam kogo masz w brzuszku :woohoo:

Batmanik, jest też imię Nadia - to inna wersja imienia Nadzieja, jeśli Ci się bardziej podoba to może uda Ci się przekonać do niego Twojego? Myślę też że jeśli macie konflikt, to on może celowo upierać się na imiona, których nie chcesz - taki element walki. I że jak wróci i uda Wam się dojść do jakiegoś porozumienia, to może o imionach też będzie inna rozmowa :unsure:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127359 przez Aleksandra
Mi też się podoba Nadia, ale mój mąż stwierdził że za barzo rosyjskie i że nie chce żeby jego córeczka tak miała na imie. Za to, jak się okarze że będzie to dziecwzynka będę co sił przekonywać, żeby nazwać ją Nikola ( nawet skrót jest fajny - Niki ) :laugh: a synka Filip (Fifi) :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127366 przez Aleksandra
A na obiad zrobię najszybszy improwizowany sos do makaronu: kupuję makaron rurki albo muszle i gotuję. Na patelni rozgrzewam olej, wrzucam boczek albo kiełbaskę, cebulkę pokrojoną w listki (cebulka nie może się usmażyć tylko lekko zeszklić). W międzyczasie sparzam 2 pomidorki i kroję w kosteczkę. Kiedy kiełbaska/boczuś i cebulka będą już ładnie skwierczeć wrzucam pomidorki. Powstaje z tego sos. Przyprawiam (ja dodaję sól, pieprz, bazylię i oreagno ale przyprawy są dowolne według smaku)i wrzucam do tego makaron i razem jeszcze podgrzewam. Na talerzu posypuję serem....pyyyszności a przygotowanie samego sosu trwa ok 10-15 min :) Polecam :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127379 przez Dorciaition
Dzień Dobry kochane :*

TyszAnka psina słodka. A 3 yorki to fajna sprawa :) Wczoraj widziałam jak kobietka szła z 3 dorosłymi na smyczy. Fajnie to wyglądało.
Jestem teraz u mamy. Jak juterko wróce pokaże Tobie zdjęcia naszych maluchów.

Anakol ja dziś jednak do gina nie idę. Dziś Ola i Vestusia- trzymam kciuki kochane. Mam nadzieję, że tabelka się dziś nam zrobi bardziej kolorowa. :)

Ola z Ciebie to prawdziwa kucharka. :) Mi mama dziś robi kopytka, takie jak kiedyś jadłam u niej w dzieciństwie. :) Od piątku jej o nich gadam ;)

Mój M mówił, że z imionami nie mam nic wymyślać, bo on pojedzie dziecko zarejestrować i i tak sam zadecyduje- Adrian albo Julia. Adrian ujdzie ;) ale Julii nie chce za bardzo bo bardzo dużo ich jest wśród moich znajomych. Choć bardzo mi się podoba.

Dziś mi się śniło, że byłam u gina. Był do Leonardo Dicaprio ;) zrobił mi usg i widziałam całkiem wyraznie ze moja dzidzia to dziewczynka. więc pewnie bedzie chłopczyk :)

Iva spróbuj jeszcze raz wkleić fotki ze ślubu.

Miłego dnia :*:*:*


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl