BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 miesiąc temu #128012 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki :)

Iva śliczne zdjęcia :) U nas jest taki upał, że w cieniu jest 30 stopni.... ech...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128014 przez iva 20
Ola to masz super pogode u nas jest tak srednio cieplo ale nie ma slonca :huh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128022 przez Aleksandra
Też się cieszę z takiej pogody ale nie siedząc w pracy :/ Wczoraj był u mnie w pokoju bhp-owiec i sie pytał czy żyję. Ja na to, że jeszcze tak i niech sie modli gorliwie o to, żebym nie fikneła w pracy bo sprawa sądowa jest droga i na pewno ją przegra. Wybałuszył oczy i uciekł. Na jego nieszczęście mój tata jest bhp-owcem i świetnie zna prawo pracy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128056 przez Batmanik
witam!!!
Iva zdjecia super!!!
u nas dzis sloneczko swieci ale wiatr jest straszny :(
dzis pospalam do 10 tyle ze przed 7 obudzil mnie smyk mama go wziela i przyniosla mi sniadanie bylam tak glodne hihi ale coz jak glodna poszlam spac:)
Olu ale dowalilas BHPwcowi hihi wiecej nawet nie zagladnnie do Ciebie:)
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128078 przez vestusia
Cześć Kochane Kobietki :)

Nadrobiłam to, co naskrobałyście, w domu podczytywałam w wolniejszej chwili, ale na napisanie czegokolwiek czasu nie miałam.

Anakol - super brzusio. Iva - u Ciebie tak samo. A zdjęcia ze ślubu po prostu rewelacyjne. Jesteś śliczną kobietką! No i jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :*

TyszAnia - piesek oczywiście przesłodki :)

Wy tu ciągle o jedzeniu, czy coś jest zdrowe, czy nie. Ja niestety przeraziłam się jak usłyszałam o tych ogórkach z Hiszpanii, bo mizeria u mnie jest praktycznie na porządku dziennym. Jest co najwyżej kilka dni przerwy, a potem ciąg mizeriowy, he, he :) Moja mama mnie okrzyczała, przejęła się i zabroniła na razie jeść mizerii. Przestraszyłam się na dobre.

Pewnie jesteście ciekawe wizyty? :)
Najważniejsze, że dzidzia rozwija się prawidłowo. Nie wiem, ile ma "wzrostu", bo lekarz coś burczał pod nosem, że nie da się teraz zmierzyć, bo chyba jest zbyt ruchliwa. Ale waży całe 127gramów :) Mała kruszynka :) Faktycznie, w czasie wizyty strasznie się wierciła, machała rękami, nogami, otwierała buźkę, mały wiercipiętek. Co do płci... to raczej będzie dziewczynka :) Ale piszę raczej, bo właściwie nie podobała nam się zbytnio wczorajsza wizyta. Razem z Piotrkiem byliśmy ciekawi, a mój lekarz niestety nie należy do gaduł i albo ma jakieś przekonanie, żeby nie podać płci, bo nie wiem dlaczego tak omijał te okolice ciała podczas badania. Bardzo skupiał się na częściach od pasa w górę, pokazywał rączki (przecież widzieliśmy, że to rączki), główkę, pępowinę, buźkę. To był niesamowity efekt 3D. Natomiast, jak zapytaliśmy, co ma między nóżkami, czy da się podejrzeć, to jedynie w trybie 2D spojrzał, ale na krótko, stwierdził, że on tam między nogami nic nie widzi, no więc raczej dziewczynka, ale pomylić się może. Szczerze mówiąc, to wizyta naprawdę wyprowadziła mnie troszkę z równowagi. Piotrek był zły zachowaniem lekarza, że to jakiś gbur. Postanowiliśmy, że zmienimy niestety lekarza, muszę poszukać jakiegoś w obecnym miejscu zamieszkania i na pierwszą wizytę pójdziemy razem. Boję się tego, że trafię tu na jakiegoś lekarza - służbistę, który nie będzie chciał mi dać zwolnienia. Dlatego pójdę z Piotrkiem na pierwszą wizytę, wezmę go jako wsparcie no i wtedy mam nadzieję, na 100% będziemy wiedzieć, czy to rzeczywiście Zuzanka siedzi w brzuszku :)
Po wczorajszej wizycie strasznie rozbolał mnie brzuch i bolał całą noc. To chyba z nerwów. Byłam właściwie rozczarowana, bo nie to, że dzidzia nie chciała pokazać, po prostu ten lekarz jakiś dziwny... My osobiście nie widzieliśmy też nic między nogami dzidzi, ale byliśmy rozczarowani, że nie przełączył obrazu na tryb 3D, wtedy może byłoby dokładniej widać. No cóż.
No a co do badania mojego moczu, to muszę zrobić posiew moczu, jak wyjdzie pozytywny, to muszę niestety jak najszybciej zgłosić się do niego. Zobaczymy.

Ja niedawno wstałam, tzn. po raz drugi, bo przed 7 pobudka i z psem a potem dalej spałyśmy. Muszę zafarbować włosy, ogarnąć się. No i czekam na kuriera, może dziś przyjdą już jakieś bluzeczki i przede wszystkim gacie ciążowe - zamówiłam 5 par w różnych kolorach :) Podobnie jak niektóre z Was, również jestem teraz zwolenniczką zakupów na Allegro :) A jak Wam się rozpoczął dzień, Dziewczynki? :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128081 przez Aleksandra
Vestusia nie martw się. Następny lekarz może będzie lepszy, ważne zę dzidzia rozwija się prawidłowo.

Ja zamówiłam sobie 3 pary leginsów 3/4 :)

Ogólnie dzień zaczął mi sie dobrze. Mam znowu trochę pracy papierkowej :/
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128171 przez Dorciaition
Iva zdjecie cudne! Jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego :kiss:

Vestusia nie denerwuj się lekarzem. Może miał gorszy dzień, albo faktycznie jakiś burak. Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok. No i jest nadzieja, że będzie twoja upragniona Zuzia :)
Masz zdjęcia?

A brzuch to faktycznie pewnie z nerwów. Jak mocno boli weź Nospe. Mam nadzieje, że wyniki moczu będą ok i nie będziesz musiała już do niego jechać.

Ja też pewnie dziś pobuszuję znowu po allegro- to jest normalnie uzależnienie. Legginsy ciazowe 3/4 kupiłam sobie czarne i turkusowe. Z tym kolorem to przegięłam. Nie założe ich. Moje nogi wyglądają jak parówki B) :side:

Ola Ty to jesteś agentka :lol:

Milutkiego dnia. Upał u mnie okropny! za chwilkę wybieram sie z moją psinką na spacerek.



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #128189 przez Aleksandra
Macie plany na wakacje? My jedziemy w pierwszej połowie sieprnia na mazury z przyjaciółmi tam gdzie byliśmy na weekend i zabieramy też psinkę. Jedziemy albo na tydzień albo na 2 :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128257 przez Dorciaition
U nas cieżko, bo odkąd mąż ma firmę to ani jednego dnia nie może się bez niej obyć. Wiec ja wylatuję na 2 tyg do Anglii, a poźniej planujemy ze znajomymi wyjazd na domek, ale tu do nas na Kaszuby. Mam nadzieję, że mężuś coś jeszcze wymyśli ciekawego :)

Ola a jak psinka się sprawuje? :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128278 przez Aleksandra
Psinka sprawuje sie ogólnie dobrze. Tesc został zmuszony do zrobienia zagrody dla kur bo mieliśmy wczoraj drugi rosół :blush: Ale przynajmniej w końcu ruszył tyłek i zagrodził kury. Ma już cieczkę, więc musimy jej bardzo pilnować. Na szczęście sąsiedzi są wzrostu jamnika więc ich się nie obawiam :) Ogólnie jest kochana i urocza ale jeszcze łobuz z niej wychodzi :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128311 przez luska
Hej lachony;))
Iva zdjęcia urocze:)
Aleksandro uśmiałam sie hehe pojechałaś gościowi:)
\Vestusia najważniejsze , ze dzidza zdrowa .A co do płci to napewno sie dowiesz na 100% u nowego gina.Ale do teh pory bylas z tego zadowolona tak??Moze mial facet zły dzien w koncu lekarz tez człowiek :blink:
Eh jak ja wam zazdroszczę tego spania czasu dla siebie.......no ale cos za cos.Ja jak zwykle pobudka przed 7 słodkie 'Mama" i tuptanie z swojego pokoiku do naszego wyrka;)
A potem ja zwykle pranie sprzątnie gotowanie.Ja na allegro buszuje ale mój dział to 'Dla dzieci" na razie lukam fajne zestawy fisher price i wetch znalazłam jeden zarabiasty takie zabawki jak moj synek lubi ale aukcja pewnie sie skończy powyżej 300 a szaleć na razie nie moge bo na kaes dopiero czekamy;)No ale plany sa;)O golnie ja jestem maniaczka zakupów na allegroo ale właśnie dla małego a ciuch itd wole w sklepie chociaż tez mi sie zdarzy :)
Co do wakacij to moj jak bedzie mogł sobie pozawolic na weekend to bedzie bajka.a narazie to ja planuje sama z synkiem na minimum na tydzien nad morze ale niestety nie mam pozaty z kim bo kazdy jakies inne planu itd w sumie jedna znajoma mnie zapraszała w grudniu nad morze na swoja dzialke ale to było w grudniu.Musze jej delikatnie to przyponiec, czy aktualne :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128347 przez Dorciaition
Oj, biedne kurki ;) Pewnie teraz w stresie żyją ;)

Luśka pewnie, że się przypomnij delikatnie, a co tam ;)

Ja się zastanawiam nad tą sukienką moda.allegro.pl/uniwersalna-i-stylowa-su...m-l-i1639939939.html


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128362 przez Aleksandra
Dorcia sukienka super :)

Mam dziś ochotę na chłodnik (chyba sobie zrobię taki oszukany z kefiru i koncentratu barszczowego :) ) a na obiad dziś zrobię ziemniaczki młode gotowane a później podsmażane(w całości ) z koperkiem albo szczypiorkiem z kalafiorkiem i do tego kefirek :) Jest tak gorąco, że wymyślam już na biegu szybkie dania...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128427 przez TyszAnka
czesc dziewczyny.

pogoda u mnie była super do 16:00, a teraz ciemno i grzmi.... ;)

Olu,ciesze sie ze z dzieciatkiem wszystko ok, wstydliwy/a malec, lekarz moze nie mówił bo nie chcial sie pomylic ;)

ja sie wlasnie zastanawiam co zrobic na obiad, a wlasciwie na obiado-kolacje, bo mój w domu po pracy bedzie dopiero o 23:00

byłam na ogłoszeniu wyroku- sad mnie nie przywrócił do pracy :( jestem zla- bez kasy w ciazy :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #128457 przez Dorciaition
TyszAnka napisał:
[quote

byłam na ogłoszeniu wyroku- sad mnie nie przywrócił do pracy :( jestem zla- bez kasy w ciazy :([/quote]

A to mendy jedne! :angry: :angry: :angry:

Vestusia chyba coś nie tak z naszym suwaczkiem, co? Czy ja już zwariowałam? Dzisiaj nie powinien być 15 tydz. 5 dzien? :unsure:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl