BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 miesiąc temu #127512 przez TyszAnka
Pojadłam :) miałam wczoraj już przygotowane wszystko- mięsko podsmazone, sałatka zrobiona i sosik też :)

Dorota, tak, tak, właśnie tak robię tortillę, sos czosnkowy na jogurcie naturalnym z dodatkiem majonezu, a do sałatki jeszcze kukurydza z puszki ;) pychotka

Batmanik, że co? On sądownie może zarejestrować dziecko? Do 14 dni po porodzie trzeba zarejestrować, a na sprawe w sadzie minimum 2 miesiące czekania, rzeczywiście jakiś nie tego jest ten Twój.



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127524 przez Aleksandra
Jak go kopniesz to może się w końcu ogarnie.

Umieram dziewczynki w pracy. Na dodatek jestem sama ale jest mało roboty (o tyle dobrze). Jeste mi strasznie duszno i gorąco mimo, że chodzi wiatrak. Chyba pójdę dziś do szefowej i się spytam czy mogę wyjść wcześniej...Normalnie kończę o 15-15.30 ale pacjentki kończą się o 14.30 i o tej chciałabym wyjść.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127528 przez anakol
Też dzisiaj od rana marzę, żeby wyjść wcześniej, ale u mnie raczej nie ma szans. W dodatku muszę nadprogramowo być jutro. A taka piekna pogoda...

Dorcia, mnie się kiedyś śniło że urodziłam dziewczynkę, a tego dnia miałam wizytę, na której się okazało że dziewczynka :) może u Ciebie też się sprawdzi :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127534 przez Batmanik
wie ze jest na straconej pozycji i sie broni jak moze...meska duma mu nie pozwala przyznac mi racji:)
ach ja nie mam ochoty na jedzenie wogole jakas jestem ostatnio nie do zycia:(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127542 przez Aleksandra
Mi się 2 razy śnił synek, więc może będzie synek ?? Mojemu mężowi za to przyśniła się córeczka. Może dziś się okaże co będzie :)

Moja szefowa jest w sumie dziwna. Dużo zależy od jej nastroju. Właśnie przyszedł jej syn więc jak jej nie wkurzy to może mnie puści wcześniej.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127549 przez TyszAnka
Aleksandra- o której masz wizytę dzisiaj?

Batmanik- osraj go.Nie pisz do niego, nie dzwoń, może przemyśli :huh:
i głowa do góry.

Anakol i Aleksandra- podziwiam że jeszcze pracujecie, są różne humory w ciąży, ja mam często takie dni, ze nie mogę z łóżka się zwlec, więc jakbym pracowała, to nie wiem jakbym dawała radę? :lol:



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127558 przez Aleksandra
Aniu ja mam wizytę o 18 dopiero. Pracuję bo jakbym miała siedzieć w domu to bym kota dostała. Nie mieszkamy sami tylko z rodzicami męża, jego siotrą z mężem i synkiem i babcią. My dopiero wyprowadzimy się w dobrych porywach wiatru lipiec/sierpień i do tego czasu planuję pracować. Poza tym czuję się rewelacyjnie i nigdy nie lubiłam siedzieć bezczynnie w domu. Mój lekarz nie jest zwolennikiem zwolnień w czasie ciąży, więc do tego 7 miesiąca się przeturlam do pracy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127562 przez Aleksandra
Wczoraj robiłam porządki w szafie i muszę koniecznie iść na zakupy bo mam raptem 6 bluzek w które się mieszczę i 2 pary spodni ciążowych długich materiałowych. Chcę sobie kupić ze 2 pary spodni 3/4 i rybaczki. No i majtki by mi się przydały większe :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127569 przez TyszAnka
Olu, to rzeczywiście, też wolałabym w pracy siedzieć niż z teściami i szwagierka ;)

No też się musze na zakupy wybrać po jakieś rybaczki, chociaż nie wiem jak się w nich pokażę, bo na lewej nodze mam straszne żylaki - cała łydka- takie wystające grube, a przy kostce takie drobniutkie, ale efekt jest taki że przy kostce wewnętrznej ta noga jest sina- fioletowa....

A majtole, to polecam ciążowe, bo inne sie rolują w podbrzuszu ;)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127573 przez TyszAnka
Olu, to po 18-tej sie odezwij,a masz jakieś przeczucie co do płci?



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127584 przez Aleksandra
Odezwę się na pewno :) Co do płci to wydaje mi się, że chłopak. Tak mówi też większość moich znajomych choć moja mama twierdzi, że będzie dziewczynka (ale sama nie wie dlaczego). Co będzie to będzie oby było zdrowe :)

Co do majtek to już jedne mam ciążowe. Kupiłam na allegro 5 par i dwie musiałam wyrzucić bo mi sie popruły. Muszę jeszcze dokupić bo są rewelacujne - wogóle ich nie czuć.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127618 przez luska
hej hej
Aleksadro koniecznie daj znać czy chłopiec czy dziewczynka i czy wszystko w porządku .Kurcze ja to się swojej wizyty nie mogę doczekać, tak mnie zżera ciekawość;)
Batmanik te chłopy to ogólnie porąbani są;)Moj jak by na domiar złego robił do 15 posiedział z godzinę i przyszedł teściu z kolejna robota.Wiecie jak się wściekłam bo moj zapierdala a jego dwaj bracia na dupy sobie jeżdżą i w nosie maja gospodarstwo :angry: Dzis pracownicy wolne a mój już zapowiedział , ze będzie robił do pozna.A i tak jak samotna mataka się czuje bo wiecznie sama latam z małym.
Ale wy kuchary jesteście ja nie lubiłam i nie lubię gotować.Jedyne co mnie mobilizuje to mały on musi dostać obiadek.A z makaronu to robię najczęściej zapiekanki bo smażone to nie bardzo zdrowe.
Zgadzam się z ta chemia jak ja czasem się dowiaduje co wchodzi w skład środki ochrony roślin(czego my używamy np na pomidor w dużych ilościach)To włosy staja dęba :ohmy: Na szczęście do domu mamy wiele swoich warzywek nie pryskanych to samo z owocami i dorbiem.Mamy kurki w 90% ekologicznie chowane :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127620 przez anaconda_she
Hej hej dziewczyny.Alez tu sie rozpisalyscie. Ja doslownie ostatnio nie mam na nic czasu.Musze przystopowac chyba bo malenstwo bedzie mialo ADHD :) W kazdym razie u nas dzisiaj duszno ale w pracy przyjemnie. Jeszcze poki co nikt nie zdazyl mnie porzadnie zdenerwowac. Takze pozytywnie czujemy sie z malenstwem.
A ja mam wizyte 1.06 wiec moze dzidziulek zrobi niespodzianke i pokaze kim jest w brzuszku :) Mam taka cicha nadzieje ze ladnie sie ulozy i ze nie jest jeszcze za wczesnie.
Trzymajcie sie kochane. Ja zmykam bo w pracy jednak papiery wolaja zeby sienimi zajac :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #127621 przez luska
Tyszanka ja bym z chęcią ta sunie od ciebie wzieła ;) Ale dla mnie pies to duza odpowiedzialność a tu jeszcze dwojka dzieci.Nie bardzo mi się by to widziało.W przyszłym roku mamy dostać w prezencie yorka ale chyba odmowie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #127632 przez TyszAnka
Luśka, kupiłabym od Ciebie takie kurki ekologiczne- drób na rosołek, kotleciki, udeczka mniam ;)

Ja też musze dokupić sobie majtek ciążowych
Masz rację Olu, płeć obojętna, byle było dzieciątko zdrowe ( chociaz ja mam już dwóch synków w domu, trzeci synuś na cmentarzu - chciała bym tą córcię- nie powiem, ale co Bóg da, to będzie, byle było wszystko w porządku )

Ja się idę szykować do koscioła- siostra od mojego mnie poprosiła na swiadka bierzmowania...grrr....wiecie ze teraz się kupuje prezent..... (może laptopa by trzeba było... he he ;) ) ja nie dostałam nic. Kupiłam łańcuszek srebrny z krzyzykiem, taką pamiatka :)

Odezwę się później pa dziewczynki



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl