BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #126189 przez Dorciaition
Tak dla przypomnienia i uzupełnienia :)
Batmanik, Suari jak macie na imię kochane?



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126192 przez vestusia
Antek lub Zuzia to chyba było u mnie, chyba że TyszAnka też ma takie typy imion :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126194 przez Suari
Cudne brzuszki macie :)

U mnie +3 kg i obecnie już 63 kg.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126196 przez anakol
Fajna ta tabelka, Dorcia :) I jak nas dużo :)

Zobaczcie co znalazłam: "Pomiar NT powinien być przeprowadzony wtedy, gdy wartośc pomiaru ciemieniowo - siedzeniowego płodu (CRL) jest między 45 a 84 mm, co odpowiada 11.3 a 13.6 tyg. ciąży". Mój dzidziuś ma już CRL ok. 10 cm a gin nie zmierzył tej przezierności. Jejku, naprawdę się zdenerwowałam teraz.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126200 przez Suari
anakol nie denerwuj się, na pewno wszystko jest dobrze, zawsze możesz zrobić test potrójny, który wykonuje się między 14 a 18 tygodniem, albo poczekaj do 20 tygodnia i tam lekarz pomierzy dokładnie wszystkie narządy.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126205 przez vestusia
Anakol, tak, jak pisze Suari - nie denerwuj się, bo tylko niepotrzebnie wywołujesz negatywne emocje. Na pewno wszystko jest dobrze. Myśl pozytywnie.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126209 przez anakol
Następną wizytę mam 14 czerwca, to będzie u mnie koniec 19tc - za późno na test potrójny a jeszcze nie będę w 20tc :dry: Boję się że on po prostu zapomniał to pomierzyć. Zadzwoniłabym się zapytać, ale on nie będzie mnie pamiętał chyba. Poza tym głupio mi bo to tak jakbym wiedziała lepiej co on ma robić :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #126211 przez anakol
Dzięki dziewczyny za wsparcie :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #126213 przez Suari
a tu mój brzuchol - 16t1d :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126214 przez Suari
Na pewno wszystko dobrze z dzidzią i nie masz się co martwić :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126218 przez Dorciaition
vestusia napisał:

Antek lub Zuzia to chyba było u mnie, chyba że TyszAnka też ma takie typy imion :)


Oj, przepraszam kochana. Pewnie, że u Ciebie. Nie wiem o czym myślałam ;) Za chwilę się poprawię :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #126220 przez Dorciaition
Anakol kochana na pewno jest wszystko ok, nie denerwuj się. Może faktycznie nie powiedział Tobie bo wszystko było ok. Na usg nic niepokojącego nie zauważył wiec nic nie powiedział. Główka do góry. :kiss:
Kiedyś nie było takich badań, dzieciaczki zdrowe się rodziły, a kobietki w ciaży przynajmniej się nie denerwowały.

Suari brzuszek cudny! Ach jak ja uwielbiam patrzeć na brzucholki ciazowe. Co jeden to śliczniejszy :)

Poprawka :)


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126228 przez vestusia
Dorcia, nic się nie stało :) Ja w pierwszym momencie nawet nie zauważyłam, że te imiona są przy TyszAni :) Bo ona też Ania, więc na końcu zobaczyłam nick :)

Suari, brzuchol superaśny :)

Anakol, mnie lekarz też nie powiedział, że wykonał te pomiary. Ja zapytałam go, co sądzi o usg genetycznym, bo chciałabym sobie zrobić, a on odpowiedział, że właśnie mi je wykonał, że zmierzył przezierność karkową i kość nosową i wszystko jest dobrze. Jakbym nie zapytała, to by mi nie powiedział. Więc może podobnie jest z Twoim lekarzem. Głowa do góry, wszystko na pewno jest dobrze :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126232 przez anakol
Dzięki Vestusia :kiss: Niestety u mnie raczej ich nie zrobił - ja na wizycie o tym pamiętałam tylko mi było głupio mu przypominać no bo przecież on wie co i kiedy ma robić (teraz sobie pluję w brodę). Więc zwracałam uwagę i widziałam co mierzy :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #126233 przez anakol
Suari, śliczny brzuszek. Jakie wy szczupłe jesteście dziewczyny. U mnie brzuch się zaczyna tuż pod biustem :dry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl