BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 miesiąc temu #128468 przez Agusia83
Hej dziewczynki....dzisiaj wszystkie mamy cos nie tak z suwaczkami...cos sie popsuly...ale moze sie naprawia :silly:

Dorcia, sukienka sliczna, sama sie zastanawiam jakbym w niej wygladala...za niecale 3 tyg. idziemy na weselicho :laugh:

Olcia, nie przejmuj sie, ze nie znacie plci...my do tej pory mamy niewiadoma...chociaz mamy przypuszczenia, co do chlopca :laugh:

Dziewczynki macie piekne brzuszki...za niedlugo beda Wam rosly w oczach :silly: ...moj juz niezly bandzioch jest...haha
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128503 przez Dorciaition
Aaa Agusia dzięki za info, bo myślałam, że tylko u mnie coś się spierniczyło ;)

Za chwilę powędruję na wrześniówki, mam nadzieję, że zobaczę tam też Twój brzuszek.

Właśnie zakupiłam tą sukienkę co Wam dziś pokazywałam i jeszcze jedną
moda.allegro.pl/sukienka-spodniczka-2w1-...w13-i1631870821.html

Cisza tu dziś. No tak- piękna pogoda. My dziś z psinką też na długim spacerku byłyśmy, ale ona przez te włochy jest wykończona, za ciepło jej i muszę ją na rękach nieść ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128519 przez Dorciaition
Ale się naśmiałam :kiss:





Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128594 przez Batmanik
och ja dzis bylam u kolezanki z liceum bidulka ma termin na 30 czerwca ale ja sie tak nie czulam przed samym porodem...
jeszcze jej maz byl dzis rano w pracy i idzie jeszcze na nocke:( jej to wspolczuje...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128678 przez TyszAnka
oj pusto tutaj jakoś....

mnie też się nic nie chce, po grzmiało, ale burzy nie było, deszczyk pokropił ziewa mi się...
przygotuję kolację dla mojego i się położę.

Dorota, sukienka fajna, zazdroszczę Ci, bo ja siebie w niej nie widzę, dla szczuplejszych przyszłych mam jest :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128816 przez TyszAnka
cześć dziewczyny

jak samopoczucie w środowy poranek?

Ja od rana kicham, słoneczka nie ma :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128836 przez anakol
Cześć dziewczynki! nie było mnie wczoraj w ogóle - najpierw siedziałam w pracy a później od razu poszłam do mamy, bo ona ma ogród, żeby skorzystać z tego słońca :) No i skosiłam jej cały ogród :silly: zresztą z wielką przyjemnością.

Iva, piękne zdjęcia! Jeszcze raz gratuluję :woohoo:

Vestusia, też bym się zdenerwowała z tym lekarzem. W sumie miałam trochę podobną sytuację bo mój gin na wizycie nie sprawdził kości nosowej i przezierności karku, chociaż na wcześniejszej wizycie zapowiadał że to zrobi - ja pamiętałam i czekałam na to, ale mi było głupio mu zasugerować że może o czymś zapomniał... I też zła jestem o to, i na niego i na siebie. Może ten Twój gin ma taką zasadę że czeka z oceną płci na późniejszy czas, bo wcześniej łatwiej się pomylić? Jeśli masz się przez to denerwować to może nie czekaj tylko idź do innego lekarza...

Ola, my jedziemy nad morze na pierwszy tydzień sierpnia. To maksymalny czas jaki mój mąż zgodził się spędzić nad wodą, gdzie nie da się wspinać :blink: To zresztą będzie nasz debiut w takim miejscu :side: No ale doceniam że w ogóle jest skłonny pojechać :silly:

Dorcia, ja się też zastanawiałam nad tą sukienką, tylko w turkusowym kolorze :laugh: nie zdecydowałam się bo ja mam biucho duże (już o 4 rozmiary większa miska w staniku niż przed ciążą :ohmy: ) i boję się że nawet jak ogólnie będzie OK, to to odcięcie pod biustem może mi wyjść w połowie cyca :dry: niestety tak bywa i dlatego obawiam się kupować ciuchów na allegro - raczej wolę zmierzyć..

Ja dziś mam na szczęście wolne (zamiast wczorajszego dnia). Pogoda coś się kisi, na razie jest słońce i ciepło ale czuję że burza wisi w powietrzu...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128839 przez vestusia
Witam Was Moje Drogie Ciężaróweczki :)

TyszAnia, u mnie pogoda pewnie taka, jak u Ciebie, ale nawet przyjemnie na dworze, bo przynajmniej nie ma takiego upału. Jakoś nie służy mi taka pogoda, jak za bardzo słońce świeci, męczę się wtedy.

Dorcia, też bym chciała, żeby mój psiak chodził ze mną na spacerki, na razie ograniczamy się do spacerów naokoło bloku i uczymy się chodzić na smyczy. Niestety Fuńka nie ma ochoty na obrożę i na razie jest to walka, którą wygrywam ja :)

Wczoraj mało pisałam, nie miałam raczej humoru. Ciągle siedział mi na wątrobie ten mój nieszczęsny lekarz. Może rzeczywiście miał gorszy dzień, nie wiem dlaczego tak wizyta wyglądała. Postaram się zrobić dziś zdjęcie, ale mam tylko jedno - buźki.
Byłam też wczoraj na szczepieniu z psiaczkiem, nie była z tego powodu zadowolona :)

A jak się czujecie Kochane?
Wczoraj coś musiało się naprawdę popsuć z tymi suwaczkami, mam nadzieję, że to było tylko chwilowe :)

Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128889 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki :)
Ja jak zwykle topię się w pracy, ale jakoś daję radę :) Ogólnie samopoczucie mam super :)

Pogoda u nas jak drut, ale zapowiadaja wieczorem burze z gradobiciem :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128916 przez Dorciaition
Hej kochane! :)

Anakol super, że wybieracie się na taki urlop :)

Vestusia z suwaczkami już ok :) Coś wczoraj się pochrzaniło, a ja liczyłam kilka razy. Sama już nie byłam pewna czy wtorek jest ;)

A psinka na pewno w końcu będzie ładnie chodzić na smyczy. Moja Daisy na początku gryzła smycz i nie dało się z nią iść ;)

Anakol ja też zawsze się stresuję jak zamawiam coś na allegro o cycuchy ;) Ale mam nadzieje, że wejdą spokojnie ;)

Ola miłej pracy. Podpowiedz co dziś na obiadek wymyśliłaś :) Zawsze jestem ciekawa :)

A reszcie miłego wypoczywania.

AA, no i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla maluszków w brzuszkach i poza nim :lol: :lol:


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128921 przez Aleksandra
Dorcia dziś na obiadek będę robiła naleśniki z dżemem :) Jutro chyba zrobię spaghetti bolonese a po jutrze rybcię z ziemniaczkami i kiszoną kapustką :) Ale mam wenę na gotowanie. W niedzielę przyjeżdżają moi rodzice więc pewnie będzie grill i ciacho :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #128951 przez anakol
O, ja chyba też dzisiaj zrobię naleśniki :side:

Kupiłam sobie właśnie na allegro figi ciążowe, takie niskie pod brzuch: moda.allegro.pl/super-figi-ciazowe-kolory-l-xl-i1628513056.html bo zwykłe majciochy mi się zwijają :P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #128963 przez Dorciaition
Ola, szkoda, że nie możesz podesłac nam tych Twoich pyszności ;)

ja mam dziś gołąbki zrobione przez moją mamitę :)

Fajne te figi. :) Daj znać jak już dostaniesz jak się nosi :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #129018 przez anaconda_she
Hej hej mamusie!
U nas pada :( Siedze w pracy i roboty mam od groma. Wczoraj zasuwalam dzisiaj zasuwam i nie wiem kiedy sie wyrobie. Co poplanuje to nie moge skonczyc.
W kazdym razie dzisiaj nasze fasolki maja swoj pierwszy dzien dziecka ;) Jakos tak milo mi sie z tego powodu robi.
A w pracy wszyscy znajomi juz wiedza o dzidziusiu....a wlasciwie widza ;) Nawet jeden kolega dzisiaj wpadl i jak dotad nic nie mowil dzisiaj podszedl i poglaskal mnie po brzuchu pytajac jak tam sie czujemy. Bebenek coraz szybciej rosnie. Wieczorkiem to wogole mam piekna pileczke.
A dzisiaj mam tez wizyte.Moze bedzie pierwsze USG przez brzuszek. I moj J. tez pierwszy raz idzie ze mna. Troche go namawialam, ale chce zeby zobaczyl jak dzidzius sie rusza. Na zywo jest zupelnie inaczej.
Spokojnego dnia kochane.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #129028 przez Dorciaition
Anaconda Tobie spokojnego dnia. Ty i Ola to nasze dwa pracusie. :)

Ty to już 5 miesiąc zaczęłaś. Wow, ale ten czas zasuwa :)
Usg na pewno będzie przez brzuszek. Daj nam koniecznie znać jak dzidzia się czuje :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl