BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 4 miesiąc temu #549581 przez gumis24
Agathe, Ryanowi tez wypadal smoczek to chyba nawet tak do 1,5 miesiaca...:(
A to normalne fajnie za soba zatesknic..:)filmu nie widzialam...tak ,kolezanka urodzila nazwali ja Eva i jest cala i zdrowa:) juz kupilam rozwe oczywiscie prezenty ubrankowe ale frajda kupowac dla dziewczynki jeszcze wieksza niz dla mojego urwiska..;) moze to i lepiej dla naszego budzetu..
Wypije kochana za Ciebie a ja powtorze prosbe o zdjecia Zosi!!:)
Zmykam spac..wiem wczesnie .. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549611 przez toska
gattita Jamalek slodki a z tego co czytalam to ciaza i porod u Ciebie byly z kompilkacjami
Agathe ja tez mowie nozyczki precz Zosia ma super wloski
Cata no szkoda ze wiatr popsul grila ale u nas tez wieje a ja bardzo nie lubie silnego wiatru
larita tak pesel mozna w konsulacie, ale jakie dokumenty sa wymagane i ile to kosztuje to nie wiem, bo nie pytalismy
A my z mezem popijamy sobie czerwone winko a maly w koncu usnal, ja nie karmie piersia, bo niestety nie wyszlo, probowalam i sciagalam pokarm przez 3 miesiace ale produkcja byla kiepska i skonczylismy na mm choc przezylam to strasznie bo od poczatku ciazy nastawiona bylam ze bede karmic tylko piersia.
A moj smyk jakis skok rozwojowy przechodzi albo nie wiem co bo normalnie jest grzeczny i nie ma z nim problemu i noce przesypia ladnie a od dwoch dni masakra, placze nie wiadomo dlaczego i marudzi strasznie, dzisiaj maz pol dnia go nosil na rekach a moze zeby zaczynaja dawac znac o sobie bo strasznie sie slini, nie wiem mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.
Dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549698 przez gatita
Dziewczyny to i ja dolaczam do grona i stukam sie z Wami kieliszkiem bialego winka na dobranoc :) bo jak to mi ktos powiedzial na dobra mame sklada sie ogrom milosci, cierpliwosci i duzy kieliszek wina na koniec dnia :)

toska - tak.ciaza z komplikacjami, mialam najgorsza postac zatrucia ciazowego i maly urodzil sie 2,5 miesiaca wczesniej z waga 1kg.. na szczescie wszystko z nim dobrze :) a wlasnie obiecywalam kiedys, ze wrzuce foto Jamalka po urodzeniu zebyscie zobaczyly jaki byl malutki.. zaraz sprobuje ;)

gumis - ehh faceci... cale zycie pozostaja dziecmi..tylko zabawki coraz drozsze ;)

agathe - Jamal mowi, ze Sofia nie musi sie stroic, bo z takim bujnym fryzem i tak jest najpiekniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549699 przez gatita
moje kilogramowe szczescie...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549736 przez cata
Witam się pierwsza B)

Jak wam minęła noc ? Nasza super oby wszystkie takie były jedno budzenie o 4:30 i kolejne juz rano o 7:30 teraz juz nie śpimy ale leży w łóżeczku i śpiewa a ja mogę zjeść :laugh:

Gumis widzisz jaka dobra z ciebie kucharka nawet synek to docenił . Miałam wczoraj ten sam problem z chłopakami duży miał położyć spać małego w ciągu dnia a skończyło się zabawa i sama musiałam usypiać :angry: zazdroszczę tej lampki wina na koniec dnia ja czasami tylko usta umocze bo mój eBek chodzi i prowokuje :angry:

Gatita Boże mój jaki Jamalek był tyci jak patrzę na niego to de myślę że balabym się takie mini maleństwo wziąć na ręce, bez porównania kiedyś a teraz w życiu bym nie powiedziała patrząc na aktualne zdjęcia ze Jamal urodził się 2,5 miesiąca wcześniej. Rosnij dalej zdrowy i wesoły Jamalku. :kiss:

Biegne ubierać brzdaca i siebie miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549791 przez larita
czesc dziewczyny!! oj wina i ja bym sie napija, kiedys wirtualnie razem sie napijemy :D jestem nieprzytomna, bo Lara budzila sie dzis 6razy!!!! ale zabki rosna.. nad ranem juz zostawialm ja u nas w lozku bo na oczy nie widzialam inie chcialo mi sie jej odkladac hehe
jamalek jaka kruszynka, kochany,ale zobacz jaki silny chlopak wytrwal!!! on wiedzial,ze rodzice kochaja go nad zycie :)
a popatrz jakie teraz ma zawadiackie spojrzenie ;)

cata zazdroszcze przespanych nocy...
Ja sie smieje,ze ja teraz nie spie wnocy a pozniej moj maz nie bedzie spal jak mala zacznie imprezowac i zaliczac nocki poza domem ;)

Toska dzieki za info, bede musiala sie dowiedziec szczegolow.

Gumis prawda jest,ze dla dziewczynek jest wiecej rzeczy w sklepach,ale ja znowu wolalabym,zeby bylo mniej rozowego :P ;)

uciekam, dzis jade zglosic sie do DGT, bo dostalam mandat za przekroczenie predkosci i teraz bede czekac laskawie na kwote.. :D

Pozdrawiamy i milego dnia Wszystkim Mamusiom!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549824 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny przepraszam ze nic nie pisze ale ze mna jest zle :( przeziebienie nadal trzyma a co gorsze od soboty mam zawroty glowy i omdlenia :( najgorsze jest to ze dzisiaj jestem sama z Carolcia wiec strasznie sie denerwuje mam normalnie takie napady ciepla raz zimna i do tego przychodzi taka slabosc :( zmykam bo ledwo pisze odezwe sie jak bedzie lepiej!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #549971 przez anneem6
Hej Chicas,

Gatita, jaki przystojniaczek rośnie z Twojego synka i z takiej kruszynki. Musieliście się bardzo nastresować, ale całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło, silny chłopak.

Na tym wcześniejszym zdjeciu chyba wystaje mu kołnierzyk od body z H&M mam takie same dla mojego synka.

Kasiah odpocznij sobie u teściów, fajnie Wam, że się spotkacie Majeczka bedzie miała 2 adoratorów i to jakich ;)
Fajnie, że myślicie kiedyś o własnym domu, tylko dużo pracy przy tym jeszcze jak chce mieć się ogród ale Majeczka miała by gdzie biegać.
Ja miałam dosyć wynajmowania w PL i pogoniłam jeszcze wtedy przyszłego męza do mieszkania na kredyt i taniej nas wychodzi niżbyśmy wynajmowali i nowe mieszkanie więc jestem zadowolona, tylko koszty okołobankowe dość spore, ale o dziwo dużo szybciej niż w PL.
Lenita Wszystkiego najlepszego! Jak się czujesz w nowej roli życiowej żony ? ;)
Agathee nie obcinaj jej włosków niech rosną ;) nawet u mnie marcówki podziwiali Twoją czarnulkę ze styczniówek!
Wiem co to znaczy mieć faceta 24 h w domu. Mój mąż przeniósł sobie pracę do domu i pilnuje mnie, a jak zobaczył, że jestem spakowana do szpitala, to się pyta czy on też ma się pakować i będzie ze mną nocował. Ale naszykuję mu robotę na te kilka dni w spitalu, żeby nie tesknił za bardzo powieszenie zasłonek i zmianę pościeli
Anusska wracajcie już, tesknimy!! Dziwna baba się trafila i tym bd ze Milenka ma obydwoje rodziców Polaków, i pewnie nadal macie zameldowanie w PL.
Toska witam i ja Was na forum, szkoda, że wszyscy tak daleko ode mnie mieszkają jak narazie rzadzi tu SGS, BRC i MAD.

Kamila wracaj do zdrowia szybko!!!


A my jutro wizyta u położnej, wypytam się jej wszystko, w PL robią pod koniec ciąży wymaz na paciorkowce a tu miałyście takie badanie ? A na KTG umówili mnie dopiero na 4 marca po terminie jak wytrzymam to zdążą zrobić.

Coraz ciężej mi wytrzymać nawet na siedząco, najlepiej to bym leżała bo żebra tak mnie bolą.
Jakaś leniwa ostatnio jestem może to ciążą ale też rozregulowany tryb życia, nie pracuję tyle miesięcy, wstaje jak się wyśpię. Ale na szczescie wszystko przewidziałam i poprane wszystko i gotowe mam!
Liczę na synka, że mnie szybko przywoła do porządku i będę wszystko robic na czas ;)

Wy tak o winku a ja bym się coca coli napiją, A jak kupi to musi chować przede mną...

Miłego dnia, chyba wiosna pojawia się już coraz cieplej, i koniec tych wiatrów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #551291 przez olencja
Czesc wszystkim
Sprawdzam czy wszystko u Was ok, bo tak cicho to tu chyba jeszcze nie bylo :lol:
Przepraszam, ze nie odp wszystkim, ale gotuje, sprzatam a noga prasuje :silly: No a za chwilke obudzi sie moje Sloneczko. I ciesze sie jak opetana, bo za tydzien mam urodziny i moi rodzice przyjezdzaja. Taki prezent sobie strzelilam :lol: :silly:
Zgadzam sie, ze polki rodza najsliczniejsze dzieci. Jak przegladam galerie, to az dumna jestem z takich slicznosci. No i zawsze najladniej ubrane sa te nasze maluszki :laugh:
No i po moim czasie wolnym.
Odezwijcie sie, bo pusto tu pliiiiiissssss :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #551314 przez gumis24
Czesc dziewczyny co slychac?Ania83 co u Ciebie??chyba dawno sie nie odzywalas myslalam dzis o Tobie...u nas dzien marudy zabki daja sie we znaki..i tak marudzenie dzien ,noc i tak w kolko...oszaleje :dry: Mam taki dzien ze normalnie szok a wczoraj tez...:( jak to cudownie ze istnieja kreskowki uspokaja kiedy nic innego nie pomaga i moze Ryan jest za maly ale jesli jest cicho chociaz przez te pol godziny to niech bedzie..matka polka nie jestem...mam dosc w nocy budzi sie po 10 razy a w dzien marudzi non stop!:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #551340 przez larita
kamila zdrowiej, wiosna idzie!! :)

anneem dogadzaj sobie w jedzeniu i piciu, bo jak bedziesz karmic piersia,to wtedy nie bedziesz mogla pic coli :P

olencja naciesz sie rodzicami, zatrudnisz mame do gotowania, tate do spacerow z dzieckiem i moze trche odpoczniesz :)

gumis nie jestes sama.. u mnie zabkowanie zaczelo sie w 6mcu i trwa nadal.. :) wstaje do malej po 100razy, smaruje zelem dziaselka,a za godz ona znowu sie budzi.. w dzien nie jest zle, w ogole nie marudzi,ale w nocy buuuuuuu mam nadzieje,ze wyjda jej wszyztskie na raz zabki hehe i bedzie spokoj... ;) Lara tez lubi bajki w tv,wiec jej nie zabraniam i tak nie jest w stanie skupic sie na nich dluzej niz pol godz..

Pewnie wszystkie zajete jestescie, a to dziwne ;)

cata Podbuduj nas i powiedz jak sie wysypias z wnocy, opowiedz jak to jest bo ja nie pamietam za bardzo.. ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #551442 przez Agathe888
Gatita jejku ale Jamal maly!!!!!!! ale dzielna jestes ze przez to wszystko przeszlas.

Gumis jestes dla Ryanka najlepsza mama na swiecie. a skoro uspokaja sie na chwile przy bajkach to czemu nie? przeciez to nie przestepstwo.. trzymaj sie kochana.

annaem ja cole w ciazy pilam, teraz nie mozna:( tak bardzo tesknie:(

dzisiaj bylismy u pediatry. Zosia urosla ale przytyla tylko 120gr. wazy 4220. nadal mniej niz po urodzeniu.
ojej konczy mi sie bateria napisze pozniej, buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #551517 przez kasiah
Hej hej

Witam sie z Zaragozy. Zdecydowanie wole costa del sol, powitalo nas potworne zimno, dzisiaj jest juz duzo lepiej ale i tak u mnie w domku najlepiej jest.
Malej chyba zaragoza nie sluzy bo spi fatalnie w nocy. Budzi mi sie co 2 godziny co sie nie zdarzalo nawet zaraz po urodzeniu. Wszystko dla niej jest nowe, codziennie jakies wizyty wiec co chwile ktos inny bierze ja na rece i pewnie w nocy wychodza te wszystkie emocje, bo spi bardzo niespokojnie, wierci sie okropnie no i ja przez to nie moge spac bo co chwile zagladam do lozeczka co tam sie u niej dzieje.
Ja chce do domuuuuuuu....buuuuuu.
Do tego tesciowe opatulaja ja jak nie wiem co, w domu prawie sauna a oni ja jeszcze w koce opatulaja a jak im zwroce delikatnie uwage to sobie nic z tego nie robia i patrza na mnie takim wzrokiem jak bym chciala swoje dziecko przeziebic. Albo tesciowa co chwile wciska jej smoczek, nawet jak jest spokojna i tego nie potrzebuje a mnie krew wtedy zalewa. Moja tesciowa jest naprawde ok ale w koncu to moje dziecko i powinni sie dostosowac do tego co ja mowie. Kazdy wychowuje na swoj sposob i oni juz mieli swoj czas, teraz czas na nas.
Ufff jak ja wytrzymam te 2 tygodnie....

Gumis za mnie tez wypij lampke wina zebym w tej zaragozie nie osiwiala hehe

Gatita jakie Jamalek byl malutki, jejku... ale za to teraz nadrabia i pieknie rosnie

Larita ja tez bym wolala zeby w sklepach bylo mniej rozowego dla dziewczynek, bo ile mozna
Super obrazek, cala prawda w nim ujeta, o niczym teraz nie marzymy tylko o porzadnym wyspaniu sie

Kamila kuruj sie kochana i wracaj szybko do sil

Anneem na paciorka tutaj tez biora wymaz.
Ja coca cole w ciazy pilam. Kupowalam ta bez kofeiny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #551751 przez cata
Witam się i ja ! Na prawdę cicho tu ostatnio.

Gumis ja też o Ani 83 ostatnio myślałam i wczoraj zajrzałam na jej bloga :silly: i jest ok juz się o nią martwilam . Tak na marginesie to fajna sprawa ten blog, fajnie go prowadzi .
Nasi synowie mogą se ręce podać przechodzę przez to samo w nocy nie śpi w dzień maruda ze szok nawet telewizja nie pomaga myślałam ze zwariuje dzisiaj, chyba będzie druga jedynka się wyrzynac czuć zgrubienie jak palcem dotykam .

Lara ja pisałam tylo o jednej super nocy i marzyłam by juz tak zostało ale niestety :(
Jak twój mandacik ? Ja też juz jeden dostałam ,ale uważam ze nie powinnam była bo nastawili znaków nakazu i zakazu na jednej i tej samej ulicy i bądź tu mądry człowieku a poza tym jak widziałam ze inni jada to ja też i masz babo plac :laugh:


Agathe to ślicznie ci Zosia rośnie, a waga się nie przejmuj jeszcze przytyje swoja droga to i tak dobrze warzy . Jak ty się czujesz , jak szwy juz zdjęte?

Annaem jedz , lez i dogadzaj sobie ile tylko jesteś w stanie później nie będziesz miała na to czasu :S


Kasiah fajnie ze się odezwalas ! :-) Nie daj się tesciom masz racje to twoje dziecko i ty wiesz najlepiej czego potrzebuje. Na pewno tak jakpiszesz Maya odreagowuje noca dzienne emocje . Wytrzymaj i pociesz się tym ze spotkasz się z Lenita i Ania :-)


Kamila wracaj do zdrowia !!!


Dobranoc!!! Oby była lepsza niż poprzednia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #552068 przez larita
kasiah oby pobyt minal jak najszybciej ;) i zeby mayeczka w domu wrocila do normalnosci :)

cata myslalam,ze Ty chociaz dobrze sypiasz :) zabki ponoc do 2 roku zycia wyrastaja, wiec jeszcze troche hehe
ja dzis bylam tak nieprzyto,na wnocy,ze nawet nie wiem ile razy wstawalam do malej..
Podaj link do bloga Ani, jesli mozesz oczywiscie.

Agathe Zosia rosnie zdrowo, nie martw sie

A ja dzis zauwazylam na ramieniu szorstka skore, ktorej wczoraj jeszcze nie miala, bo smarowalam ja po kapieli i niczego nie bylo.. mam nadzieje,ze to nie atopowe zapalenie skory, ktore zawsze na wiosne sie nasila, ale nie miala tego nigdy wczesniej, no zobaczymy, bede obserwowac..

Idziemy cos zjesc, bo wrocilysmy ze spaceru, a ja mam okres, niby bardzo slaby i wcale nie boli,ale jestem jakas zmeczona i dzis na basen jedzie pan maz z Lara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl